Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Cupra má nového fotbalového partnera. Ze stadionu Barcelony vznikne zkušební laboratoř

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 29. 8. 2019 • 00:55
15
Zobrazit náhledy (15)
Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor Cupra Formentor

Značka Cupra se stala výhradním automobilovým partnerem katalánského klubu FC Barcelona. Sportovní divize Seatu spojila síly s fotbalovým gigantem na minimálně pět sezon.

Automobilové značky se často spojují s fotbalovými velkokluby či prestižními soutěžemi. Nejnovějším příkladem je globální aliance automobilky Cupra a katalánského klubu FC Barcelona. Barcelona je ostatně sídelním městem značky, a tak není divu, že partnerství bylo uzavřeno rovnou na pět let.

Nová kooperace je založena na třech základních pilířích: oba partneři byli založeni v Barceloně a mají společnou vizi vylepšování image města na celém světě. Za druhé se obě strany snaží podporovat mladé talenty a inovace. A konečně zatřetí obě společnosti sdílejí vášeň, ambice a globální zaměření. Podrobnosti partnerství se dozvíme později, hovoří se ale třeba o projektech městské mobility v okolí stadionu Camp Nou.

„Tato aliance s jedním z nejlepších fotbalových klubů na světě dokazuje naše velké úsilí o rozvoj značky Cupra a utváření budoucnosti mobility v Barceloně. Partnerství s univerzálním klubem s více než 340 miliony fanoušků na celém světě podpoří naši globalizační strategii,“ vysvětluje Luca de Meo, předseda představenstva Seatu.

V příštích dnech se barcelonští mohou těšit na řadu novinek: Cupra VIP Box na stadionu či speciální zóny, které vzniknou před fotbalovým chrámem. Z areálu stadionu zároveň udělají zkušební laboratoř v rámci projektů městské mobility. No, sami jsme zvědavi!

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku