Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dacia Jogger v užitkových verzích: Co byste řekli na dostupný pick-up?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 23. 5. 2022 • 23:09
106
11
Zobrazit náhledy (106)
Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger Dacia Jogger

Sedmimístná Dacia Jogger je hitem. Tak sympatický mix prostoru a nízké pořizovací cenovky vám žádné jiné nové auto nenabídne. Jak by ale mohlo vypadat takové užitkové provedení?

To nám díky své šikovnosti při práci s grafickými programy ukazuje kolega Honza Lušovský. Vzal novou Dacii Jogger a na jejích základech vykreslil možnou podobu užitkových verzí. S Joggerem Van to vlastně bylo poměrně snadné, stačilo zaslepit zadní okna a varianta pro převoz prakticky čehokoliv byla na světě.

Ještě atraktivnější je však provedení pick-up, které bychom dnes v evropské nabídce Dacie hledali marně. Ano, existuje sice Duster Pick-Up s dvoudveřovou kabinou a prostornou korbou, ten je však nabízen jen na vybraných trzích. A musíme uznat, že užitkáč vycházející ze sedmimístné rumunské novinky by ostudu rozhodně neudělal.

Těžko se ale něčeho podobného dočkáme. Nejen kvůli faktu, že Duster je pro pick-up z logických důvodů lepším základem, ale zapomínat nesmíme ani na pohonné jednotky. Jogger se aktuálně nabízí jen a pouze s litrovými tříválci (na benzin, případně benzin a LPG), což by pro takového pracanta asi nebyla ideální volba. To však neznamená, že si nemůžeme malinko zasnít!

Video se připravuje ...

Související články

Témata
23. 5. 2022 19:50
Re: ...
Dobre, ale nijak v tom spojitosť tejto maľovánky s realitou nevidím. Možno niečí sen inšpirovaný minulosťou, ale nič viac. Na cestách je malých pickupov minimum, skoro žiadne.
23. 5. 2022 17:43
Re: ...
byl ještě donedávna. byl to jeden z mála výrobců, kteří tento pick-up odvozený od osobního vozu nabízel... Strada už skončila. je to škoda, bez čtyřkolky to má nízkou ložnou plochu, obratnost ve městě apod.
23. 5. 2022 16:11
Re: ...
Dobre využiteľný obrázok? :-)
23. 5. 2022 16:11
Re: ...
A čo konkrétne má spoločné s realitou? Že už niekedy pick-up Dacia bol? Sakra, to ako keby bol aj teraz. Nevadí, že len spackaný jedným patlalom z dvoch fotiek...
23. 5. 2022 11:48
Když už DACIA, tak proč
nenapsat o posledním vývoji u modelu Sandero, změna převodovek 5kvalt vs. 6kvalt, důsledky pro dynamiku a spotřebu atd,
Tyhle malůvky a kecy si strčte za blatník... :no:
Články odjinud