Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dacia přiveze do Ženevy speciální edici Summit

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 23. 2. 2017 • 10:09
30
6
Zobrazit náhledy (30)
Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia Dacia
Rumunská automobilka chce být na letošním autosalonu v Ženevě vidět a pomoci jí k tomu má i speciální edice Summit jejích modelů Duster, Sandero Stepway a Logan MCV Stepway.

Dacia poměrně často uvádí na trh své modely ve speciálních verzích s atraktivnějším provedením exteriéru i interiéru a rozšířenou standardní výbavou. Novinka pojmenovaná Summit, která se představí na březnovém autosalonu v Ženevě, se rovněž vydává tímto směrem.

Speciální edice Summit byla navržena pro modely Duster, Sandero Stepway a Logan MCV Stepway, jehož výstavní premiéra se rovněž odehraje na letošním ženevském autosalonu.

Všechny tři modely v provedení Summit se od standardních verzí v případě exteriéru odliší lakem karoserie pojmenovaným Nordic Grey a výhradně pro Sandero Stepway pak bude k dispozici i odstín Magna Orange. Modely Stepway pak dostanou 16palcová litá kola Grey Flex, zatímco pro Duster jsou určena 16palcová litá kola Cyclades.

Podobně jako exteriér i interiér edice Summit nabídne specifické barevné provedení s detaily v kontrastní barvě. V případě modelů Stepway pak dojde i na jejich vyšívané označení na opěradlech sedadel.

Základem pro edici Summit má být u všech modelů jejich nejvyšší stupeň výbavy. Samozřejmostí má být bohatá standardní výbavy, zahrnující mimo jiné multimediální systém Media Nav Evolution, rádio s digitálním příjmem, klimatizaci, zadní parkovací senzory a tempomat.

Ceny a termín uvedení modelů značky Dacia v provedení Summit na vybrané evropské trhy má být zveřejněn během jarních měsíců letošního roku.

Související články

Témata
Avatar - chetoos
23. 2. 2017 19:34
Re: Volanty
Souhlasím. Nový volant vypadá moc dobře. Minulé volanty byly většinou ze starých Renaultů jen z logem Dacie. Chromovaná maska chladiče se mi moc nelíbí. I na Dusteru se mi líbí více původní verze než ta současná s chromovanou mřížkou. Navíc nové světlomety na Sanderech a Loganech vypadají trošičku kýčovitě. A le líbí se mi, že experimentuje a snaží se své vozy vylepšit. To, že do Ženevy nepřiveze nic nového nevadí. Příští rok příjde nový Duster a možná i zástupce třídy mini vozy
Avatar - hedvin
23. 2. 2017 19:21
Volanty
Konečně má dachna volanty co vypadají k světu :yes:
Avatar - Barry Lyndon
23. 2. 2017 18:07
Re: morová epidemi stříbrných plastů
nicméně dle minusů si to svět žádá :-)
23. 2. 2017 14:45
Re: morová epidemi stříbrných plastů
tuhle jsem si tohodle stříbrnýho moru všiml na Thalii
Avatar - Barry Lyndon
23. 2. 2017 14:18
morová epidemi stříbrných plastů
čím lowcostovější výrobce, tím jeho stříbrné plasty vypadají hůře, ale obecně vzato je to hrůza od Dacie po prémii :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku