Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

DAF rozšiřuje nabídku funkcí v rámci služby DAF Connect

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 14. 1. 2020 • 23:42
25
Zobrazit náhledy (25)
DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF XF DAF XF DAF XF DAF XF DAF XF DAF XF DAF XF DAF XF

Společnost DAF Trucks N.V. představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect, kterou uvádí pod označením Remote Tacho Download.

Společnost DAF Trucks N.V. nabízí Remote Tacho Download jako součást systému DAF Connect, on-line platformy pro správu vozového parku, která monitoruje výkon vozidel, vozových parků a řidičů v reálném čase.

Nová aplikace má nabízet rychlý a komplexní přístup k celé řadě informací z tachografu vozidla, získaných od připojených vozidel a jejich řidičů. Doba jízdy a doba odpočinku se zobrazují v reálném čase. Prostřednictvím Remote Tacho Download nabízí společnost DAF Trucks N.V. tři řešení v jednom, jimiž jsou nástroj pro stahování, ukládání a analýzu dat.

Nová funkce Remote Tacho Download systému DAF Connect zajišťuje automatické čtení a ukládání informací tachografu a plně odpovídá všem právním požadavkům. Provozovatel dopravy může také nepřetržitě sledovat svá nákladní vozidla a řidiče, aby zajistil, že budou dodržovat pokyny pro dobu řízení a odpočinku, a v případě potřeby zasáhnout.

Bližší informace a podmínky použití on-line platformy DAF Connect a systému Remote Tacho Download poskytnou všichni autorizovaní dealeři DAF.

Zdroj: DAF Trucks N.V.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku