Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

DAF Trucks hledá nejlepšího řidiče nákladních vozidel

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 7. 5. 2019 • 23:02
16
Zobrazit náhledy (16)
DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF DAF CF

Soutěž DAF Driver Challenge 2019 je pro všechny řidiče i řidičky bez ohledu na to, zda aktuálně řídí tahač, sklápěčku, domíchávač betonu, komunální vozidlo nebo některé z řady dalších provedení nákladních vozidel.

Společnost DAF Trucks chce prostřednictvím soutěže DAF Driver Challenge 2019, kterou v letošním roce pořádá ve třiceti zemích, zjistit kdo je nejlepším řidičem nákladních vozidel. Soutěž je i proto otevřená pro všechny řidiče, bez ohledu na značku vozidla, za jehož volant běžně usedají.

Soutěž DAF Driver Challenge 2019 probíhá podobně jako většina soutěží tohoto typu v několika kolech. První z nich představuje právě probíhající registrace. Ta přitom není pouhým přihlášením k účasti v soutěži, ale řidič musí zdůvodnit, proč je právě on ideálním uchazečem.

Druhé kolo soutěže bude odstartováno v polovině května letošního roku. Společnost DAF Trucks v souvislosti s ním uvádí, že prověří znalosti všech registrovaných a ti nejlepší postoupí do národního kola.

Ten, kdo nejlépe obstojí v sérii náročných praktických a znalostních testů, se stane vítězem národního kola, pořádaného v červenci letošního roku a postoupí do mezinárodního finále. Vítězové národních kol se pak v Lucembursku 28. a 29. září utkají v mezinárodním finále DAF Driver Challenge 2019 o titul toho nejlepšího z nejlepších.

Zdroj: DAF Trucks N.V.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku