Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Denní LED-svícení pro Volkswagen Polo a Golf jako příslušenství

Ondřej Láník Ondřej Láník 29. 7. 2011 • 00:57
2
6
Volkswagen zařadil do nabídky originálního příslušenství vlastní řešení LED světel pro denní svícení.

Typicky bílé pásky diodových světel byly ještě před nedávnem znakem dražších aut vybavených nejvyspělejší verzí světlometů. S tím, jak ceny diod klesaly, se začaly množit výrobky s obdobným vzhledem, ale mnohdy s diskutabilní funkcí danou různorodou kvalitou nebo způsobem montáže.

Pro všechny majitele aktuálních modelů Polo a Golf začal nabízet Volkswagen vlastní sadu diodových světel pro denní svícení v rámci nabídky originálního příslušenství.

22 diod na každé straně svítí čtyřikrát více než halogenový světlomet určený pro denní svícení. Montáž zajistí, že budou denní světla svítit ihned po nastartování a současně budou vypnuty další světla (parkovací, potkávací). Se zapnutím potkávacích světel dojde k automatickému vypnutí denních světel.

Podle Volkswagenu vydrží LED-svítilny celou životnost automobilu, diody jsou dimenzovány na dobu provozu asi 10.000 hodin.

Témata
Avatar - GM.rja
30. 7. 2011 08:21
Re: fakt paráda
>:D :yes:
29. 7. 2011 20:48
Re: LED mánia
Přesně tak - buď to je to součást designu celého vozu (a pak je to o.k.) nebo je to jako "domontáž" úplně nevkusné.
29. 7. 2011 10:15
LED mánia
No ja akosi neviem tým LED doplnkom prísť na chuť. Ak je to už základnou súčasťou svetiel ako je tomu napr. u Audi, Opel alebo aj KIA, kde to dokážu integrovať do svetiel naozaj pekne, tak nemám nič proti a vyzerá to super. Ale hocijaké tieto LED pásiky, ktoré sú tam jednoducho len doplnené vyzerajú hrozne lacno. Komplet tesco tuzing... ;-\ :no:
29. 7. 2011 08:26
MS design
Mne sa zda ze je to MS-design a nie orginal VW ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku