Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dopravní panoptikum: Podívejte se na dramatické zážitky z železničních přejezdů

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 19. 11. 2021 • 02:20
14
1
Zobrazit náhledy (14)
Střety aut a vlaků Střety aut a vlaků Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto

Trable motoristů na železničních přejezdech mnohdy končí tragicky. Dnes se podíváme na pár záběrů, kde měli řidiči více štěstí než rozumu.

V dřívějších dílech našeho Dopravního panoptika jsme se podívali na komické situace z čerpacích stanic či situací, kdy se chodci snaží fingovat dopravní nehodu. Dnes se však od drobných incidentů a odřenin přesuneme k situacím, u kterých chybělo málo, aby skončily velkým neštěstím.

Řeč je samozřejmě o momentech, kdy se nepozorní motoristé vydají na železniční přejezdy, aniž by je jakkoliv trápilo, že je intenzivně varuje světelná indikace či svěšená závora. Někdy mají řidiči ohromné štěstí a srážce se tak tak vyhnout, jindy už kolizi nic nezabrání. Naštěstí ale všechny výše zaznamenané chvilky mají šťastný konec. A pokud se chcete naladit zpátky na odlehčenější notu, koukněte na video níže zachycující nejvtipnější okamžiky z parkování:

video

Související články

Témata
Avatar - lordlord
20. 11. 2021 10:58
kup
u posledního to neblikalo, závory nahoře...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud