Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dopravní panoptikum: Toto video dokazuje, že parkování není disciplína pro každého

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 22. 10. 2021 • 07:41
65
9
Zobrazit náhledy (65)
Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování

V novém díle našeho nepravidelného zábavního pořadu se zaměříme na strasti během parkovací procedury. Někdy se totiž z poměrně jednoduchého úkonu stane pořádný oříšek.

Předpokládáme, že čtenáři našeho webu a vášniví motoristé nemají problém zaparkovat za jakýchkoliv okolností. Některým jedincům ale prosté umístění auta mezi dvě čáry dělá obrovský problém. A jak dokazuje nový díl pořadu Dopravní panoptikum, není jich úplně málo. Podívejte se sami a klidně nám v diskuzi dejte vědět, jaké nejbizarnější situace jste během parkování zažili vy. A pokud máte automobilový oddech rádi, níže přikládáme ještě předchozí díl s nejlepšími zážitky z čerpacích stanic:

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata
Avatar - Mokrous
24. 10. 2021 11:49
Re: Je to fakt síla...
Umíš číst?
Avatar - xxc
23. 10. 2021 21:51
Re: Je to fakt síla...
A asistent trafi na prvy krat, ide celkom tesne a presne :-) Ja tiez niekedy idem na 2x az 3x, ale preco brat hned vodicak?
Avatar - Mikesus
23. 10. 2021 19:40
Re: Je to fakt síla...
Nemám problém počkat za někým, kdo má problém v odhadu a trvá mu to déle. Ale když vidím, že točí volantem úplně jinak, byla bych řidičák taky hned.
Avatar - Mokrous
23. 10. 2021 12:03
Je to fakt síla...
...co za exoty může dostat řidičák.
Za takový zvěrstva bych odebíral papíry minimálně na rok a po úspěšných testech bych je dával na rok na zkoušku a pak znova praktické testy. Jinak smolík.
Že se někdo netrefí na poprvé je normální a já sám taky kolikrát zajíždím do řady na 2x až na 3x, když je to těsný a je blbě vidět. Ale parkovat 1/4 hodiny, nebo to narvat do jiných aut a lidí, tak to je už hodně za hranou.
Z dnešních velkých aut není výhled jako dřív a sám ocením kamery a senzory, protože prostě netrefím na první dobrou přesnou polohu vozu. Všechno je ale o cviku a po čase si člověk osahá i nový auto a zpřesní se. Ovšem první kilometry a parkování v úplně novém voze není tak snadný ani pro místní machry.
23. 10. 2021 11:28
Re: preto
Nie, kto toto nezvládne, nemá čo robiť za volantom.