Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fiat představí 4. července modernizovaný model 500

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 11. 6. 2015 • 06:00
6
Trvalo to celých osm let, než se Fiat uchýlil k faceliftu populárního modelu 500. Změny však budou i tak pouze lehké, protože vůz se stále těší velkému zájmu zákazníků.

Již mnohokrát špionážní fotografové zachytili mírně zamaskovaný faceliftovaný Fiat 500 a nyní je konečně jasné, kdy se vůz dostane na trh. Bude to 4. července, což je pro automobilku významné datum, protože právě 4. července roku 1957 byla původní dvouválcová 500 představena veřejnosti.

Nečekejte však veliké změny, automobil je stále nejprodávanějším minivozem v Evropě, takže v rámci vnějšího vzhledu dostane jen mírně pozměněné světlomety, zadní svítilny a nárazníky. Objeví se pravděpodobně i jiné laky, zbytek novinek se ale odehraje v interiéru.

Uvnitř zákazník nalezne pozměněné výdechy ventilace, nové barvy, pozměněný volant a hlavně zcela předělaný zábavní a informační systém s dotykovou obrazovkou. Motory očekáváme stejné, jako doposud, maximálně s mírnými změnami.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - pumpkin
Elixír mladosti
| 11. 6. 2015
Vlastne by do tej retro prístrojovky nemuseli ani nasilu pchať nejakú multimediálnu obrazovku, stačilo by všetko poriešiť aplikáciou cez smartfón, ako to má napríklad Twingo.
Facelift.
| 11. 6. 2015
No, tak k tomuhle by měl Fiat přistoupit se vší opatrností, protože současný F500 stále funguje výborně o čemž svědčí i prodeje. Tohle autíčko je pro Fiat v Evropě stále zlatý důl s velkými maržemi.
Elixír mladosti
| 11. 6. 2015
Doufám, že retuše budou co nejjemější. Přístrojovku bych nechal analogovou.
S faceliftem raději opatrně!
| 11. 6. 2015
Tak Fiat a facelifty, to spolu většinou nejde moc dohromady. Takže prosím velmi opatrně, páni designéři! :-O
Elixír mladosti
| 11. 6. 2015
Vzhledem k tomu, jak dopadaly facelifty fiatu v minulosti, mam docela strach...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku