Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fiaty Sedici pro Státní zemědělský intervenční fond

Ondřej Láník Ondřej Láník 19. 1. 2009
21
Fiat Sedici 4x4 se na příští čtyři roky stal vozem Státního zemědělského intervenčního fondu, který vypsal výběrové řízení na dodávku 40 vozů této kategorie.

Společnost Fiat naplnila požadované parametry soutěže nejlépe ze všech zúčastněných a v závěru roku 2008 předala zástupcům fondu prvních 12 vozidel.

Státní zemědělský intervenční fond je zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů, má na starosti rozvoj venkova a podobu zemědělského trhu. Na podporu českých výrobků zavedl např. značku kvality Klasa, kterou obdrželo již více než 1400 produktů.

Vybrané vozy Fiat Sedici 4x4 jsou vybaveny benzinovým motorem 1,6 16v, s možností volby pohonu pouze předních nebo všech kol. K výbavě vozů patří ABS + EBD, čelní a boční airbagy, elektrický posilovač řízení, manuální klimatizace, střešní podélné nosiče nebo centrální zamykání s dálkovým ovládáním.

Státní zemědělský intervenční fond si v duchu své ekologické a zemědělské politiky zvolil pro nové vozy zelenou barvu s metalickým efektem.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Primitivové
| 20. 1. 2009
se ti divím, že se ještě divíš :-|
Primitivové
| 20. 1. 2009
To jsou zase žvásty, opravdu, zde se to hemží jen odborníky na slovo vzatými, bohužel mimo obor se jménem automobilismus.
"Chraň nás bože od Fiatů", Audi, Volkswagenů atd. "budou 7x za rok v servisu", opravdu perly z úst inteligenta, ale zatím zřejmě bez řidičáku.
:no: :no:
Avatar - Plautus
Zaplatime to z dani
| 20. 1. 2009
keďže Škodovka nie je naša domáca značka, tak ja si zase dovolím súhlasiť hlavne s tou prvou vetou :yes:
Avatar - Plautus
Chraň nás Bože od Fiatů.......
| 20. 1. 2009
to máte potom poľnohospodárstvo na docela fajn úrovni, pretože Sedici je dosti dobré auto vzhľadom na účel, pre ktorý bolo vybrané :-!
Zaplatime to z dani
| 20. 1. 2009
jo jo, taky jsem za to dát každému úředníkovi státní správy Oktávku 4x4 1.8TSI s DSG, Elegance samozřejmě + xenony. Jsem prostě patriot :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku