Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus přidává další spojení mezi Prahou a Košicemi

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 29. 1. 2020 • 05:03
20
Zobrazit náhledy (20)
Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus

Společnost FlixBus ztrojnásobila počet spojů na trase mezi Prahou a Košicemi. Nová linka vede přes střední Slovensko a Prahu, Brno, Uherské Hradiště a Uherský Brod propojuje s Rožňavou a dalšími čtrnácti slovenskými městy.

Autobusy v barvách společnosti FlixBus v rámci nového spojení do Košic odjíždějí z pražského nádraží Florenc každý den v 6.10 a 17.30 a z autobusové zastávky Brno Zvonařka odjedou v 8.45 a 20.20. Na konečnou do Košic přijíždějí autobusy v 18.30 a 5.05 ráno. V opačném směru z Košic vyjíždějí v 7.00 a 19.15 s příjezdem do Prahy v 19.30 a 6.50 hodin.

Nová autobusová linky společnosti FlixBus má tuto trasu: Praha – Brno, Zvonařka – Uherské Hradiště – Uherský Brod – Trenčín – Bánovce n. Bebravou – Prievidza – Handlová – Žiar n. Hronom – Zvolen – Banská Bystrica – Brezno – Tisovec – Muráň – Revúca – Jelšava – Štítnik – Rožňava – Košice.

Společnost FlixBus doposud přímé spojení z Prahy do Košic nabízela s frekvencí jednou denně pět dní v týdnu, nyní si cestující mohou vybírat až ze tří spojů za den. Cena jízdenky z Prahy do Košic začíná od 379 Kč.

„Díky spolupráci s novým dopravním partnerem společností Tourbus můžeme zákazníkům FlixBusu nabídnout vyšší frekvenci spojení do Košic i nové destinace na přímém spoji z Česka. Nové zelené autobusy MAN, které jsou na tuto linku nasazeny, zákazníkům poskytnou nejmodernější bezpečnostní prvky i pohodlí. Samozřejmostí je WC na palubě, Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky, takže cestující mohou během cesty pracovat nebo studovat,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Autobusy na linkách společnosti FlixBus v současností jezdí do 30 zemí a více než 2500 destinací, každý den lze vybírat z nabídky přes 400.000 různých spojení. Jen za loňský rok přepravily autobusy a vlaky mateřské společnosti FlixMobility přes 62 milionů cestujících.

Zdroj: FlixMobility GmbH

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud