Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Performance představuje nové doplňky pro evropské verze modelů ST, RS a Mustang

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 12. 2017 • 17:26
25
12
Zobrazit náhledy (25)
Ford Performance Ford Performance Ford Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance Ford Performance
Majitelé modelů Fiesta ST, Focus ST, Focus RS a Mustang mají nyní díky divizi Ford Performance výrazně širší možnosti výběru z nové palety továrních doplňků.

Ford Performance ve spolupráci se specializovanými firmami na úpravy automobilů, mezi nimiž jsou i společnosti Roush, Borla, KW a Remus, připravil bohatou nabídku doplňků, jejichž prodej se na evropském trhu rozběhl začátkem letošního prosince.

Novinky mají pomoci s vylepšením vzhledu, zvuku i jízdních vlastností modelů Fiesta ST, Focus ST, Focus RS a Mustang. K dispozici jsou například polepy karoserie, nové hlavice řadicích pák nebo sady litých kol, snižujících neodpruženou hmotnost až o 15 %.

Součástí nabídky je i elektronická ruční brzda Ford Performance Drift Stick pro Focus RS s hliníkovou pákou umístěnou mezi řidičovým sedadlem a řadicí pákou manuální převodovky, na jejímž vývoji se podílel i Ken Block.

Samostatnou kapitolou jsou komponenty podvozku v podobě nových sportovních pružin a tlumičů, umožňujících snížit světlou výšku až o 40 mm. Vedle nich pak bezpochyby zaujmou i nové výfukové systémy.

Především majitelé kupé a kabrioletů Mustang se pak mohou těšit na možnost zkrácení převodů šestistupňové manuální převodovky pro zlepšení akcelerace až o 20 procent či paket přeplňování s kompresorem od Roush Performance pro pětilitrový osmiválec, který umožní zvýšení výkonu až na 441 kW (600 k).

Ford v souvislosti s novou nabídkou doplňků pro své sportovní modely připomíná, že k jejich hlavním přednostem patří vedle vývoje zajištěného odborníky a vysoké kvality zpracování i plná tovární záruka.

Témata
Avatar - CHerokee
6. 12. 2017 16:58
Re: Individualizace
Chci vidět, kdo to dělá s novým autem? Okamžitě padají záruky a v origo servisech v ČR nedělají a prodejci to nenabízí. U evropských značek to není moc zvykem.
Avatar - JDM
6. 12. 2017 14:34
Re: Individualizace
A všechny tyhle věci ti nabízí výrobce? Prodejce? Tady jde o to že si pro tyhle věci zajedes do Fordu a ne že si to koupíš na ebay...
Avatar - JDM
6. 12. 2017 14:32
Re: Ford RS
Je to globální problém, jedná se o konstrukční vadu těsnění hlavy motorů, sám Ford přiznal že o tom ví a pracuji na řešení...
Avatar - iudex
6. 12. 2017 10:28
Re: Ford RS
Ja som zaregistroval dvoch chalanov na YT, ktorým motor blbol. Ale to dokážeš nájsť pri akomkoľvek aute a nemusí to byť zrovna vysokovýkonný hotheč. A FRS asi nejazdí úplne konvenčným či dôchodcovským štýlom ;-)
Takže tiež by som z toho nerobil aféru; ak by to bol naozaj globálny problém (výrobná vada), v dnešnej rýchlej dobe už by sa o tom písalo všade.
6. 12. 2017 10:21
Re: Ford RS
RSo má problém s těsněním pod hlavou a potká to všechny vyrobený v roce 2016 dříve nebo později. Ford to vše řeší v rámci garance.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku