Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fotogalerie z pražského veletrhu čisté mobility. Bez elektromotoru vjezd zakázán!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 15. 11. 2018 • 06:31
80
23
Zobrazit náhledy (80)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Tento víkend můžete na letňanském výstavišti navštívit přehlídku čisté mobility.

Dnes ráno odstartovala akce e-Salon, tedy veletrh čisté mobility konaný na letenském výstavišti PVA EXPO. My jsme na místo zamířili dnes, abychom si tu v rámci české premiéry prohlédli čistě elektrické SUV Audi e-tron. Pro veřejnost je plocha otevřena od dnešního dne do neděle.

Jelikož se výstava soustředí hlavně na čistou mobilitu, ryzí petrolheadi tu body zájmu budou hledat hodně těžko. Ti ostatní se na ploše dvou výstavních hal mohou pokochat nejnovějšími elektrifikovanými novinkami značek Toyota či Lexus, nechybí již zmiňované Audi e-tron, VW Užitkové vozy zase ukazují čistě elektrický e-Crafter. K vidění jsou i černozlatá charitativní BMW, několik Tesel či ikonický Bulli a stará Toyota Land Cruiser. Všechny exempláře samozřejmě s elektromotorem v útrobách.

Pokud se tento víkend do Prahy nedostanete, připravili jsme pro vás fotogalerii přímo z místa, v níž si ty nejzajímavější kousky celé výstavy můžete prohlédnout. A nebojte, zákaz vjezdu bez elektromotoru platí jen na plochu výstaviště, k přilehlému parkovišti vás pustí i se spalovákem…

Související články

Témata
Avatar - Ozzman
16. 11. 2018 23:03
Re: Banda mentálních trosek
No alespoň mám tu výhodu, že chápu psaný text, což se o tobě dle tvé reakce říct pořád nedá... ;) Jsi total mimo, zkus si přečíst o čem píšu .
Avatar - Hammunasakra
16. 11. 2018 21:20
Re: Banda mentálních trosek
Jako fakt? >:D

Ty s tvejma technickejma znalostma aut = mi vyprávíš o sekretářkách >:-[]

Jakej link? Já nepíšu :-)

Myslíš že máme 2 hybridy = pro rezervu? >:D

A jestli si šmírák a stalker jak se popisuješ = víš že žádná sekretářka s nim nejezdí ;-)

Opravuju = ty bys toho asi moc nepochytil = ani za 10 let >:-[]
Avatar - Ozzman
16. 11. 2018 17:01
Re: Banda mentálních trosek
Představit si to mohu, ale to ti sem můžu dát jakýkoliv odkaz a říct, že sem byl u toho... >:D Vypovídající hodnota a důvěryhodnost se rovná nule... ;)

Mimochodem i naše sekretářky se tváří, že všemu rozumí a přitom akorát vaří kafe >:D Takže... tak.. :-) Ukaž výsledek, pak mudruj.
Avatar - Hammunasakra
16. 11. 2018 14:46
Re: Banda mentálních trosek
Představ si že už desetiletí seš u všech testů, návštěv firem a výstav, pohybuješ se v týhle společnosti = i ty bys něco jistě pochytil = nebo? >:-[]

U všeho je [odkaz] autor D.B. no občas i P.B. [odkaz] ;-)
Avatar - Ozzman
16. 11. 2018 13:56
Re: Banda mentálních trosek
Autor Daniel Březina... Což tu už léta tvrdíš, že ty nejsi.. takže ? Buď to trefil kukuřičnik a i když Březina nějaké znalosti mít bude nic to nevypovida o tobě, a nebo lžeš Danieli... ;) Tak se pochlubit vlastní recenzi ať víme jaký si odborník, hod link.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku