Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Frontier GTX RV je obytňák, ve kterém budete chtít žít a pracovat

Dominik Kovář Dominik Kovář 18. 8. 2022 • 15:35
21
1
Zobrazit náhledy (21)
Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX Fleetwood Frontier GTX

Frontier GTX RV kombinuje luxus, pohodlí domova a ideální prostředí pro práci.

Společnost Fleetwood RV se u tvorby obytných vozů soustředí na jiné věci než většina konkurence. Dělá si místo v segmentu lidí, kteří rádi cestují, ale zároveň potřebují nadále pracovat. Nejnovější výtvor z dílny amerického výrobce je tak luxusní obytný vůz se skvělou kanceláří.

Obytný vůz Frontier GTX RV nabízí balíček The Corner Office. Již z názvu vyplývá, jakým směrem se bude vnitřek obytného vozu ubírat. V zadní části vnitřního prostoru je stůl ve tvaru L obklopený úložnými zásuvkami. Na stěnu nad stolem je nainstalován vestavěný monitor připravený pro připojení notebooku nebo stolního počítače. 

Místnost je oddělena dveřmi, když tedy budete potřebovat klid, můžete kancelářskou část uzavřít před zbylým vnitřním prostorem. Pro menší rozptýlení nebo spíše udržení pozitivní nálady se v místnosti nachází malé okno. Při pohledu z něj se můžete těšit na chvíli, až dokončíte veškerou práci a vyrazíte ven.

“Pokud myslíte na rodinu, která cestuje v jedenáct  metrů dlouhém voze, zábava může pokračovat v hlavní obytné části, zatímco někdo je v odlehlé kancelářské místnosti a vede hovor, odpovídá na maily nebo dělá test,” prohlásil Doug Miller, produktový manažer pro obytné vozy třídy A ve společnosti Fleetwood RV.

Video se připravuje ...

Když se oprostíme od kancelářské části, Frontier GTX RV v obytné části nabízí solidní dávku luxusu. Součástí obytné vnitřní části je manželská postel, krb, kuchyně s indukčním sporákem, mikrovlnnou troubou, dřezem a velkou lednicí. V koupelně je oddělená toaleta od sprchového koutu. V ložnici je mimo manželské postele komoda se šatní skříní. 

Frontier GTX RV na podvozku Freightliner pohání 6,7litrový dieselový motor Cummins o výkonu 380 koní. Na palubě se nachází generátor Onan o kapacitě 8 kWh a také stolitrová nádrž na vodu. 

Jaká je cena? Levný tento obytňák zdaleka není, začíná totiž na částce 400.000 dolarů (9.650.000 korun). 

Doporučujeme

Témata
19. 8. 2022 08:07
nesmysly
Když pominu zjevný nesmysl s generátorem "...o kapacitě 8 kWh..." tak stejně legračně působí i informace o jen stolitrové nádrži na vodu. I mnohem menší auta mají nádrže běžně o dost větší