Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hammond zničil další supersport. Do McLarenu 720S natankoval vodu!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 5. 1. 2018 • 18:15
6
Protagonisté automobilové show The Grand Tour do sebe rádi rýpou. Není divu, když k tomu mají dobré důvody. Když Richardu Hammondovi došel benzin, do sporťáku natankoval vodu…

V poslední epizodě The Grand Tour si diváci mohli všimnout, že moderátor Richard Hammond řídil hned dva různé McLareny 720S. Zároveň bylo odhaleno proč, jeden z trojice hlavních protagonistů totiž naplnil palivovou nádrž vodou! Za posledních pár měsíců tak zničil již druhý supersport.

Jistě nemusíme připomínat nehodu z léta loňského roku, při které Hammond ošklivě havaroval s chorvatským supersportem Rimac Concept One. I když záběry incidentu vypadají hrůzostrašně, moderátor jej přežil ve zdraví a vrátil se v plné síle.

O pár měsíců později následoval méně dramatický, ale o to zábavnější incident. Hammond se kolegům ve studiu pokusil nedopatření s tankováním vysvětlit. Při testování na okruhu mu začalo docházet palivo, ale nejbližší benzinka byla vzdálena několik kilometrů. Rozhodl se proto dotankovat vůz z kanistru, který našel v pitlane. Jenže nešlo o zásobu paliva pro testovací účely, ale vodu.

Carkson se Hammonda následně ptá, kdy se o tom dozvěděl. „Hádám, že v momentě, kdy mu čaj chutnal nějak divně,“ reagoval May vtipně na „záměnu“ nádob. Následovalo ještě jedno rýpnutí, při kterém May připomněl, že Hammond v posledním roce řídil dva supersporty, ale ani jeden nepřežil. Na zábavnou podívanou se můžete podívat níže…

Související články

Témata
Avatar - Emel
5. 1. 2018 11:43
Fakt?
Fakt to motor nepřežije? Nebo stačí jen vypustit nádrž a případně propláchnout vstřiky apod.? Voda samotná by přece neměla přímo nic zničit, pokud se tam nenechá stát tak dlouho, že něco zrezne... nebo jo?

Že je auto v tu chvíli nepojízdné je jasný.
Avatar - Skipper
5. 1. 2018 10:59
Vrchol novinařiny
Takže vrcholem vaši práce je vidět díl zábavné show a pak popsat jeden vtipný moment? 8-s Není to trochu zbytečné?
5. 1. 2018 10:56
Re: A musí to být pravda,
Ona to klidně pravda být může. Občas (dost často) mám pocit, že by tito pánové v poslední době kvůli vtipu klidně zabili i pověstnou vlastní babičku (nebo křečka). Zatím jsem viděl první díl nové řady a vlastně mě to nijak nepřinutilo hledat i další.
Avatar - Stejsn
5. 1. 2018 10:51
A musí to být pravda,
protože to říkali v zábavné show. Amen.
5. 1. 2018 10:36
A?
tahle epizoda GT je už skoro týden dispozici s titulky, takže ani překládat netřeba. Tak bych doufal třeba v info o výši škody, nebo alespoň něco víc než, co už vetšina petrolheadů ví týden...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku