Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Harley-Davidson odhaluje nové modely a technologie pro rok 2020

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 22. 8. 2019 • 22:02
25
1
Zobrazit náhledy (25)
Harley-Davidson Low Rider S Harley-Davidson Low Rider S Harley-Davidson Low Rider S Harley-Davidson Low Rider S Harley-Davidson CVO Limited Harley-Davidson CVO Limited Harley-Davidson CVO Limited Harley-Davidson CVO Street Glide Harley-Davidson CVO Street Glide Harley-Davidson CVO Street Glide Harley-Davidson CVO Tri Glide Ultra Harley-Davidson CVO Tri Glide Ultra Harley-Davidson CVO Tri Glide Ultra Harley-Davidson LiveWire Harley-Davidson MY20 CVO Harley-Davidson MY20 Softail Harley-Davidson MY20 Sportster Harley-Davidson MY20 Street Harley-Davidson MY20 Touring Harley-Davidson Ultra Limited

Harley-Davidson se bude v roce 2020 soustředit na elektrický model LiveWire, ale zároveň si pro novou sezónu připravil i nové modely s tradičními dvouválci a rozšiřuje nabídku služeb.

 

Harley-Davidson LiveWire, který v letošním roce pomalu vstupuje i na evropský trh má být důležitou novinkou své značky i příštím roce. Vedle upevňování jeho pozice na trh se ovšem hodlá severoamerický výrobce věnovat i rozšiřování a úpravám nabídky tradičních modelů s vidlicovými dvouválci.

Mezi hlavní novinky značky Harley-Davidson pro rok 2020 se díky tomu řadí nový model Low Rider S, který rozšíří rodinu modelů Softail. Tato novinka má spojovat špičkové komponenty podvozku s výkonným motorem Milwaukee-Eight 114 o objemu 1870 cm3. Vzhledově pak má díky zvýšeným řídítkům, malé kapotáži, jednomístnému sedlu a temně černému lakování odkazovat na zakázkové přestavby.

Harley-Davidson Road Glide Limited v sezóně 2020 nahradí model Road Glide Ultra a nastoupí s luxusními cestovními doplňky, mezi nimiž nebude chybět vyhřívání rukojetí řídítek nebo litá kola Slicer II Contrast Bright. Standardem pro tento model bude motor Milwaukee-Eight 114 a pozornost si zaslouží i použití duálního světlometu Daymaker LED. Podvozek

Multimediální systém Boom! Box GTS s barevným dotykovým displejem zde nabídne navigační, komunikační i zábavní funkce.

Pro modely Ultra Limited a Road Glide Limited si Harley-Davidson na rok 2020 připravil nové barevné provedení Black Finish, které již svým označením dává jasně najevo, že v jeho případě bude motocyklům vládnout černá a to i na těch nejmenších detailech.

Nový model CVO Tri Glide se pro rok 2020 připojuje k modelům CVO Limited a CVO Street Glide v portfoliu limitované nabídky super-prémiových motocyklů značky Harley-Davidson. Pro modely CVO je společný motor Milwaukee-Eight, který je určen výhradně pro ně a je nejvýkonnějším dvouválcem v historii Harley-Davidson.

V oblasti služeb přináší H-D Connect pro vybrané modely Harley-Davidson pro rok 2020 možnost spojení jezdce s jejich motocyklem prostřednictvím chytrého telefonu díky poslední verzi aplikace Harley-Davidson App. Tato služba umožňuje spojit se na dálku s motocyklem a zobrazit hlavní údaje o jeho stavu. Zároveň poskytuje monitorování zabezpečení motocyklu na dálku včetně výstrah při nárazu či neoprávněné manipulaci a asistenci v případě krádeže motocyklu.

Systém Reflex Defensive Rider System (RDRS) slučuje nové technologie, které pomáhají přizpůsobit výkon motocyklu podle dostupné trakce při akceleraci, deceleraci a brzdění. Využívá nejnovější technologie asistence řízení, elektronických brzd a pohonu. Systém RDRS je standardní výbavou modelů LiveWire, Trike, CVO a modelů Touring (kromě modelu Electra Glide Standard a Road King).

Zdroj: Harley-Davidson Central and Eastern Europe s.r.o.

Související články

Témata
Avatar - CHerokee
22. 8. 2019 13:21
novinky...
Nemůžu si pomoci, ale nejhezčí je ta nová varianta Low Rideru, opět ve stylu SoA. Jinak zase úplně kašlou na modernizaci Sportsterů třeba. Hlavně, že bude 500 ccm. Nepočítám-li ten elektrický nesmysl, který jim zrovna renomé nevylepší, tak novinky nic moc. O těch technologiích by bylo dobré se více rozepsat. Já bych třeba ocenil spřažené brzdy.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud