Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda odhalí ve Frankfurtu nový Accord Tourer

Michal Otruba Michal Otruba 30. 8. 2007 • 08:17
7
Na mezinárodním autosalonu v německém Frankfurtu představí japonská automobilka koncept příští verze Hondy Accord a to ve verzi kombi.

Stánek japonské automobilky Honda bude ve Frankfurtu jistě obléhán davy příznivců. Odhalí tam totiž předzvěst nové generace modelu Accord pro Evropu a to konkrétně ve verzi Tourer (kombi). Očekávaný kombík by zároveň měl odhalovat i nový designový směr, kterým se bude automobilka ubírat. Koncept Accord Tourer by měl být podle předběžných informací nižší, širší a měl by působit velmi sportovním a „emocionálním“ dojmem. Nový podvozek bude laděn na sportovní notu, ale zároveň bez újmy na jízdním komfortu.

Stánek Hondy se letos bude točit kolem dvou hlavních témat: sport a ekologie. Japonci chtějí představit ještě “zelenější“ ekoauta, konkrétně svou snahu směřují na kombinaci benzin – elektropohon. Představí ale i novou generaci čistého naftového agregátu.

Podobně jako v Ženevě bude i ve Frankfurtu na stánku vystaven hybridní sportovní kupé Small Hybrid Sports Concept a funkční prototyp vozu poháněného palivovými články FCX. Na sportovní notu budou hrát modely Civic Type R, S2000 a monopost Formule 1.

Související články

Témata
Avatar - SpiderJ
31. 8. 2007 21:11
Re: Taková škoda...
TO je právě ono, byla nádherná ze strany aj zezadu, měla fantasticky "zplacatělý" zadní světla :-) :yes: prostě to byl kombík s koulema >:-[] :yes:
Avatar - da_b0mb
31. 8. 2007 17:51
Re: Taková škoda...
Presne, celkove ten dojem "pohrebaku" se mi libil...byl to proste korab...a pristi generace ma byt jeste sirsi a nizsi? No parada ;-) :yes:
Avatar - SpiderJ
31. 8. 2007 17:16
Re: Taková škoda...
Já si nemůžu pomoct, ale mě se ten zadek moooc líbil... ;-)
Avatar - majki
31. 8. 2007 14:36
Re: Taková škoda...
Bylo na case :-!
30. 8. 2007 17:21
Re: Taková škoda...
Me se teda Accord v combajnu opravdu libi :-) :yes:
Články odjinud