Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda oslavuje 50 let v Austrálii zlatem. Použila ho i na sekačku

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 2. 2019
23
Zobrazit náhledy (23)
Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda
Honda v Austrálii působí již 50 let a tuto skutečnost se rozhodla oslavit skutečně stylově. Zlatem oděla zástupce svých současných produktů od generátoru přes sekačku až po motocykly a automobily.

Společnost Honda Motor Co., Ltd. byla založena koncem čtyřicátých let dvacátého století. Nejprve se věnovala výhradně vývoji a výrobě motocyklů, k nimž v šedesátých letech přidala automobily a následně řadu dalších produktů.

Honda Australia byla jako dceřiný podnik japonské společnosti založena 4. února roku 1969 v první řadě pro dovoz a prodej automobilů značky Honda na australském trhu, ale během uplynulých padesáti let se pole její působnosti výrazně rozrostlo.

Díky tomu dnes Honda nabízí Australanům vedle automobilů i motocykly, lodní motory, sekačky na trávu a generátory.

Zástupce těchto produktů s výjimkou lodních motorů nechala Honda Australia v rámci oslav padesáti let od svého založení u společnosti Vinyl Wraps and Graphics převléknout do zlaté fólie.

Výsledkem je působivé seskupení zástupců značky Honda ve zlatě. Automobily reprezentují aktuální modely Honda NSX a Civic Type R. Motocykly jsou zastoupeny supersportem CBR1000RR Fireblade, endurem CRF450L a dětskou terénní motorkou CRF50F. Tyto stroje pak doplňuje sekačka na trávu HRU19 Buffalo Premium a generátor EU22i.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku