Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda Step WGN: Nové MPV pro Japonsko

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 12. 10. 2009
28
6
Zobrazit náhledy (28)
Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda Honda
Automobilka Honda představuje již čtvrtou generaci modelu Step WGN. Toto MPV nabízí prostor osmi cestujícím a může být vybaveno pohonem předních nebo všech čtyř kol.

Honda Step WGN se představuje ve své čtvrté generaci a historie tohoto modelu sahá až do roku 1996, kdy byla zahájena výroba první generace. Nové provedení nastupuje s pětidveřovou karoserií dlouhou 4690 mm, širokou 1695 mm a vysokou 1815 mm. Rozvor náprav je dlouhý 2855 mm.

Interiér nové generace nabízí osm míst ve třech řadách. Přístup k druhé a třetí řadě je prostřednictvím rozměrných posuvných bočních dveří. Druhá řada sedadel je dělena v poměru 60:40 a je sklopná i vyjímatelná. Sedadla třetí řady je možné složit do podlahy.

K pohonu může sloužit jedině zážehový čtyřválec 2.0 i-VTEC, jehož výkon a točivý moment Honda prozatím neuvádí. Tento motor může podle verze spolupracovat s bezestupňovou převodovkou CVT a pohonem předních kol nebo pětistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech čtyř kol.

Na domácím trhu bude nová generace Hondy Step WGN nabízena v sedmi stupních výbavy, které nesou označení - G, GL Package, L, Li, Spada S, Spada Z a Spada Zi. Verze s označením Spada se od ostatních provedení odlišují mimo jiné i sportovně tvarovanými nárazníky, nástavci prahů, spoilerem nad zadním oknem a designem litých kol.

Honda vedle standardních verzí výbavy představuje nový Step WGN i v provedeních pro vozíčkáře, která mají výsuvné sedadlo předního spolujezdce nebo v druhé řadě pro zjednodušení nasedání.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Nič pre Európu
Klaudius
| 13. 10. 2009
Asi tam majú užšie jazdné pruhy aj parkovacie miesta... >:-[]
Mimochodom, Stream sa v Európe, ak sa nemýlim, predával, ak sa niekde aj nepredáva...
Avatar - King
Nič pre Európu
King
| 13. 10. 2009
Honda má v JPN pár aut, která by stála za pokus - Stream [odkaz] , Odyssey [odkaz] , Freed [odkaz] , možná i Crossroad [odkaz] a s přivřením očí (když se tu prodávalo i minulé City...) i Airwawe [odkaz] . Ale Stepwgn je jedna z těch typicky nepochopitelných japonských krabic, z nichž se chce Evropanovi blinkat a v JPN jsou velmi oblíbené a vyrábí je všechny hlavní tamní značky.
Ma to jedno velke PLUS
Giorgio
| 13. 10. 2009
>:D >:D >:D Nový model pro extra hodně rajčat! :yes:
Nič pre Európu
Klaudius
| 12. 10. 2009
Dlhé, vysoké, úzke. Neboli na stáži u tvorcov Fabie II? >:D
Na MPV skutočne úzke, tiež to obrovské množstvo vzduchu nad hlavami posádky nie je úplne pochopiteľné. Palubka mi pripadá jak z roku raz-dva, odkladacích priestorov minimum, vpredu fajn sedadlá, v strednej rade použiteľné, vzadu za trest (čiže klasika)...skutočne, na tomto aute našinca ani nemá veľmi čo zaujať...
Avatar - marek.g
Ma to jedno velke PLUS
marek.g
| 12. 10. 2009
myslíš takhle? [odkaz] :-O >:-[]