Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hra F1 2019 vyjde už brzy. Nové video láká na legendární souboj Senna vs. Prost

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 27. 4. 2019 • 00:31

V létě se již tradičně můžeme těšit na pokračování herní série F1 od společnosti Codemasters. Na nové vydání teď láká trailer s Ayrtonem Sennou a Alainem Prostem.

Herní tituly, které vychází rok co rok, to s uspokojením fanoušků nemají vůbec snadné. Každý rok musí nabídnout něco nového, aby to hráče přimělo ke koupi nového dílu. To si dobře uvědomuje i společnost Codemasters, která od roku 2010 připravuje oficiální hru Formule 1. A letošní vydání zpestří hned několika novinkami.

Už dříve bylo oficiálním trailerem naznačeno, že ve hře bude vůbec poprvé v historii nabídnuta také jiná závodní série FIA, konkrétně formule 2. Scénář pro kariérní mód se tedy přímo nabízí: jestli chceš závodní sedačku ve formuli 1, nejprve se ukaž v nižším šampionátu!

Kromě aktualizovaných závodních soupisek, vylepšené grafiky a jízdní simulace se ale můžeme těšit i na další novinky. Ani letos nebudou chybět historické závodní monoposty, tentokrát bude ale celý tento režim zpestřen ikonickým soubojem Ayrtona Senny a Alaina Prosta díky Legend Edition! A aby toho nebylo málo, Codemasters nabídnou také vlastní lakování formulí pro online hraní. Hráči se tedy letos opět mají na co těšit.

Tajemstvím už není ani oficiální datum vydání hry, fandové formule 1 se dokonce dočkají dříve než v předchozích letech, konkrétně 28. června.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud