Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai Tucson vykreslen v nové generaci. Líbí se vám odvážnější styl?

Jan Zajíc Jan Zajíc 31. 8. 2020 • 17:42
77
15
Zobrazit náhledy (77)
Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T Hyundai Vision T

Vedení Hyundai se před časem nechalo slyšet, že vzhledově bude nová generace Tucsonu hodně jiná. A vize grafiků staví právě na tom.

Kompaktní SUV Hyundai Tucson se vyrábí již od roku 2004 a aktuálně je na trhu jeho třetí generace. A protože letos slaví pět let, není divu, že fandové značky netrpělivě vyhlížejí nástupce. Sociálními sítěmi už proběhlo pár špionážních snímků a na adresu novinky se vyjadřovalo i nejvyšší vedení značky.

„Mezi našimi vozy je jistá vzhledová konzistence, ale nemusíte je poznat okamžitě. Až když je začnete prohlížet pečlivě, zjistíte, že je to právě Hyundai,“ uvedl Sang Yup Lee, lídr designového centra Hyundai, podle kterého nemusejí všechny vozy jedné automobilky vypadat stejně. A přihodil i pár slov o nové generaci Tucsonu: „Jestli se vám současná generace líbí, počkejte si na nástupce. To budete koukat,“ dodal. Předchůdce si ostatně můžete připomenout níže přiloženým videem.

video

V listopadu minulého roku představila automobilka koncept Hyundai Vision T, což bylo na poměry značky odvážné SUV-kupé s atraktivním vzhledem a plug-in hybridním pohonem. Techniku teď nechme stranou a zaměřme se na vzhled. Právě od této vize by se totiž měla chystaná novinka odpíchnout a představit se v podstatně odvážnějším kabátku.

Autoři z webu Kolesa.ru posbírali všechny tyto informace a na základech špionážních fotek představují vizi toho, jak by asi příští Hyundai Tucson mohl vypadat. Příď s výraznou maskou a úzkými světlomety je tvarována podle prototypů. Záď zatím zůstává tajemstvím, tady tvůrci pustili uzdu fantazii a nasazují výrazné svítilny propojené vodorovnou linkou.

Jejich práci si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii, kterou jsme doplnili o koncept Vision T. Jak moc se autor virtuálního Tucsonu trefil zatím nevíme, na odpověď ale nebudeme muset dlouho čekat. Čtvrtá generace nošovického SUV by se světu měla představit ještě před koncem letošního roku.

Související články

Témata
1. 9. 2020 09:31
Re: žrout
Ak ma 1.6 turbobenzin, tak ano, ten ma vyssiu spotrebu. Nova genetacia dostane aj nove alebo upravene motory.
1. 9. 2020 09:17
žrout
Tucson je pěkné auto,ale ta spotřeba,ta spotřeba.Soused pod 10l benzínu nezajede a to není žádný divočák.
Avatar - Emel
1. 9. 2020 08:43
Re: Grafici
Zaujala mě věta v perexu :-)
Vedení Hyundai se před časem nechalo slyšet, že vzhledově bude nová generace Tucsonu hodně jiná. A vize grafiků staví právě na tom.
31. 8. 2020 21:36
Re: Ste vedľa s tými fotkami v prílohe
ME TOO YOU TO LOVE YOU REALLY GOODNESS SHINING TRUE !!!

Do kina? pro mě za mě třeba do *** ALE MAS PRAVDU, echt sorry jako možná, bo ten zadek vypadá jako Kia sorento, dick von je to jeden KONZERN, Nu, uvidíme v den vodhalení či inkontinentního uniku...… :-) AUTO.CZ se zase OZVE s bludy a FAKTY !!!


:-! :-! :-! POHODA :-[] :yes:
31. 8. 2020 21:31
Re: je zbytečné si to prohlížet, protože...
Byl letní den
a celý svět se smál
a mně veselý sen
se pod jabloní zdál
a celý svět se smál
vidím to jako dnes
na okně seděla kočka
a venku prcal Koreec.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud