Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Infiniti Q60 Coupe a Q60 Convertible: Zatím jen změna názvu

Michal Fokt Michal Fokt 11. 6. 2013 • 21:25
5
3
Nabídku Infiniti Q50 už co nevidět doplní kupé a kabriolet Q60. Nepůjde však o modely, odvozené od nového sedanu.

Infiniti představilo svůj nový sportovní sedan střední třídy Q50, jenž svými rozměry koketuje s vyšší střední třídou, s velkou slávou v lednu na detroitském autosalonu a netrvalo dlouho a došlo k potvrzení, že na jeho bázi vznikne také kupé a kabriolet, které naváží na současné G37 Coupe a G37 Convertible a ponesou označení Q60.

A Infiniti Q60 Coupe a Q60 Convertible jsou blíž, než byste si mysleli. Už nyní se na internetu objevily jejich brožury, týkají se ovšem modelů, známých dosud jako G37. Prostě a jednoduše - v rámci modelového roku 2014 se přejmenovává kupé a kabriolet G37 ve Q60. Žádné jiné změny přitom automobily neprodělaly, tedy s výjimkou nových barev laků i čalounění interiéru.

Zatím není známo, kdy přesně nastane modelová obměna u kupé, tím méně u kabrioletu, ale v tom prvním případě je téměř jisté, že k aplikaci nové techniky ze současného sedanu Q60 dojde už příští rok.

Témata
11. 6. 2013 20:29
Re: Zrejme posledná šanca
Ja si to žiaľ myslím :'-( Bavíme sa o EÚ, nie USA, Ázii, ani Ukrajine či Rusku. Všade to tak písali a hovoril mi to aj predajca. V októbri v predaji, diesel a hybrid. Postupne prídu ďalšie motory od M-B, ale atmosferická V6 v ponuke nemá byť.
Avatar - pelikoš
11. 6. 2013 20:10
Re: Zrejme posledná šanca
nemyslím si že INFINITI Q50 bude s V6 jenom hybrid ;-) .už aby se Q 50 začala prodávat...
11. 6. 2013 20:07
Zrejme posledná šanca
Na japonskú "prémiovú" zadokolku v strednej triede s poriadne výkonným šesťvalcom, keďže Lexus svoju EÚ ponuku slušne povedané zanedbáva a Q50 tu bude mať V6 iba ako hybrid. Škoda, že pri modernizácii neupravili aspoň mierne interiér, už vyzerá trochu zastaralo.

Otázka pre autora (a prípadne aj do publika): čo sa myslí tým, že "je téměř jisté, že k aplikaci nové techniky ze současného sedanu Q60 dojde už příští rok."??? Hybridný pohon, infotainment, elektronické asistenty alebo čo? Vďaka za odpoveď.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku