Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jízdy Světa motorů dnes pokračují: Podívejte se na fotky z prvního dne, to všechno vás čeká!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 13. 9. 2020 • 06:28
122
21
Zobrazit náhledy (122)
Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů Jízdy Světa motorů

Včera ráno v OC Letňany odstartovala automobilová akce Jízdy světa motorů. Kromě nespočtu projížděk a prohlídek aut nechybělo ani povídání Martina Vaculíka. Dnes ve velkých testovacích jízdách pokračujeme.

Včera akce odstartovala v 10 hodin ráno a zatímco někteří návštěvníci sem zavítali jako bonus k víkendovému nákupu, jiní přijeli vyloženě za auty. Pilně se v okolí obchodního centra jezdilo po celý den, lidé si tu mohli vyzkoušet nejen klasická spalovací auta, ale také elektromobily či užitkové vozy.

Ve 14 hodin odpoledne pak dorazil Martin Vaculík s krásnou Škodou 110 R, kterou speciálně pro tuto akci zapůjčilo škodovácké muzeum. Pokud jste o prezentaci technického experta Světa motorů přišli, nezoufejte. V rámci spolupráce s Mall.tv jsme pro vás připravili online přenos, jehož záznam si můžete pustit níže. Martin sice zprvu mluví hlavně o krásně zrestaurovaném veteránu, později ale přišla řada i na dotazy z publika:

Připraven je samozřejmě i bohatý doprovodný program - skákací hrad pro děti, soutěže o zapůjčení aut pro dospělé a také pestré odměny za předplatné časopisu Svět motorů. Mnoho z vás proběhlo akcí jen letem světem a ptalo se, zdali budeme na místě i dnes, protože byste rádi přijeli s celou rodinou. Ano, budeme!

Dnes totiž naše akce pokračuje, znovu pomyslné brány otevíráme v 10 hodin ráno a pokračovat budeme až do 17 hodin. Opět si můžete vyzkoušet čerstvé automobilové novinky a klidně se zastavit na stánku Světa motorů, kde si okusíte parkování s elektromobilem či takzvané opilecké brýle.

A pokud máte Prahu z ruky, nevadí. Další víkend pokračují Jízdy Světa motorů v Brně u OC Olympia, o týden později se na vás těšíme u OC Olympia v Plzni. Čekání na další víkendy si teď můžete zkrátit prohlídkou fotografií ze včerejšího dne. Rozhodně bylo na co koukat!

Zajímají-li vás přípravy akce a zákulisí dění, doporučujeme sledovat facebookovou událost a náš instagramový profil @Auto.cz.

Související články

Témata
14. 9. 2020 11:29
Re: TO myslíte vážně???
Tak každý, jak píšeš nahoře nebo jen vybrané osoby? A jaké to jsou, ty vybrané osoby?
Avatar - rohYpnol
13. 9. 2020 16:13
Re: TO myslíte vážně???
Tak to jsem rád. Doufám že se zbliješ tak že na to nezapomeneš.
Avatar - Zetti
13. 9. 2020 15:57
Re: TO myslíte vážně???
Jeste ze sme nebyli takhle uvedomeli v roce 89, ty bys mel dneska cerveny satek a travil majove dny u rudoarmejckeho pomniku a v pruvodech. Mimochodem, ty shromazdeni taky nebyly povoleny, byl to prestupek proti verejnemu poradku. To bys ten telefon utavil praskaci.

Ty rousky jsou vetsinou k lejnu, i hygienici priznali, ze se nemoc v divadlech, na koncertech a v obchodech neprenasi. Nejvic se prenasi v domovech pro seniory a na parbach, mejdanech a po barech. Nejvic to sem tahaji cizinci. A ti v hospode rousky taky nenosi. Ovce se ale radi nechaji zmanipulovat a buzeraci prenasi dal. Jak sem rek je mi z tebe a tvych soudruhu soukmenovcu kobliharu na bliti
Avatar - rohYpnol
13. 9. 2020 15:12
Re: TO myslíte vážně???
Přestupek podle zákona vybrané osoby nahlašovat MUSÍ. Tak si to laskavě nastuduj prvně ty.
Avatar - rohYpnol
13. 9. 2020 15:11
Re: TO myslíte vážně???
Je mimo podstatu věci jestli roušky a rukavice MUSÍ být nebo NEMUSÍ být. Podstatné je, že BY MĚLY BÝT, protože prostě zabraňují šíření nákazy. Na tom se odborná veřejnost v zásadě shoduje.

Jestli tyto opatření jsem ochotný realizovat až tehdy, když mi to vyloženě někdo nařídí, jen dokazuje ubohost každého kdo tak uvažuje.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud