Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jízdy Světa motorů živě: Sledujte povídání Martina Vaculíka online

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 12. 9. 2020 • 23:45

Technický specialista Martin Vaculík co nevidět vystoupí na automobilové akci Jízdy Světa motorů. Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, sledujte jeho povídání živě.

Kromě možnosti vyzkoušet si čerstvé automobilové novinky je na akci Jízdy Světa motorů připraven i atraktivní doprovodný program včetně povídání Martina Vaculíka, který na akci dorazí krásným zrenovovaným veteránem Škoda 110 R. Povídat bude od 14 hodin o něm, ale také o aktuálních automobilových tématech, technice a spolehlivosti jednotlivých motorů. Samozřejmě je také připraven zodpovědět na všechny vaše otázky.

V rámci spolupráce s Mall.tv jsme pro vás připravili online přenos z parkoviště A u pražského OC Letňany, kde akce tento víkend probíhá. Nemůžete-li dorazit osobně, pusťte si Martina Vaculíka živě. Rozhodně to bude stát za to!

A jestli účast na Jízdách Světa motorů teprve zvažujete, určitě dorazte. Dnes jsme tu do 18 hodin a v neděli pak od 10 do 17 hodin. Partnerský časopis Svět motorů a redakce Auto.cz se na vás těší! Chcete-li sledovat zákulisí příprav a zároveň zůstat v centru dění, rozhodně doporučujeme sledovat facebookovou událost a náš Instagram @Auto.cz.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud