Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jízdy Světa motorů: Jeep ukáže svá nejmenší SUV

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 11. 9. 2020 • 07:24
27
1
Zobrazit náhledy (27)
Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade Jeep Renegade

Renegade a Compass, to jsou modely amerického specialisty na SUV Jeep, které uvidíme na unikátní akci Jízdy Světa motorů.

Jízdy Světa motorů, to je největší test vozidel v České republice, unikátní akce, která zavítá do Prahy, Brna a Plzně. Návštěvníkům nabídne unikátní možnost vyzkoušet si vozy z aktuální modelové řady vybraných automobilek. Na pražské zastávce v OC Letňany bude mimo jiných zastoupena také značka Jeep.

Jeep je americký specialista na SUV, v jehož nabídce ani konvenční osobní automobil nenajdeme. V Praze se na Jízdách Světa motorů budou prezentovat jeho nejmenší modely v nabídce, které zároveň v tuzemsku patří mezi jeho nejžádanější. Vystavovat je na pražské akci bude dealerství Auto Dojáček.

Řeč je konkrétně o Jeepu Renegade, jež se řadí do kategorie dnes tak populárních malých SUV, a kompaktním Jeepu Compass. Oba dnes spojuje nejen shodná platforma Fiat Small Wide 4x4, ale také místo výroby. Oba se pro evropské trhy vyrábí v italském závodě Melfi.

Renegade a Compass však nebude před OC Letňany jen vystaveny, ale bude možné se s nimi také svézt na doporučených testovacích trasách. Právě to je unikum akce Jízdy Světa motorů.

Připomeňme, že v Praze se tato akce koná už tento víkend, 12. a 13. září, a to na parkovišti před obchodním domem Tesco v OC Letňany. Těšit se přitom můžete i na doprovodný program. Na místě budeme v sobotu od 10:00 do 18:00, v neděli pak od 10:00 do 17:00. Kdo by to pak měl do Prahy daleko, může další víkend 19. a 20. září vyrazit na stejnou akci do Brna, k tamější OC Olympia. O víkendu 26. a 27. září se pak Jízdy Světa motorů konají v Plzni, u OC Olympia.

Chcete-li sledovat zákulisí příprav a zároveň zůstat v centru dění, rozhodně doporučujeme oficiální facebookovou událost a náš instagramový profil @Auto.cz.

Jízdy Světa motorů (program)

Praha OC Letňany

  • Sobota 12.9. 10-18 hodin
  • Neděle 13.9. 10-17 hodin

OC Olympia Brno

  • Sobota 19.9. 10-18 hodin
  • Neděle 20.9. 10-17 hodin

OC Olympia Plzeň

  • Sobota 26.9. 10-18 hodin
  • Neděle 27.9. 10-17 hodin

Související články

Témata
Avatar - twistedTSD
11. 9. 2020 16:33
Jeeep
Poté, co nejmenší SUV degradovali na poskakovadla pro paničky do města, se nemusí obtěžovat.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud