Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kdy dorazí nový Ford Mustang? Předpokládaný termín prozradil inzerát

Ondřej Mára Ondřej Mára 7. 2. 2020 • 19:13
37
1
Zobrazit náhledy (37)
Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang

Inzerát nabízející pracovní pozici v závodu Ford Flat Rock prozradil uchazečům o práci víc, než zřejmě hledali. A to především o novém Fordu Mustang.

Informace o zahájení výroby nových modelů se k nám dostávají různými cestami, obvykle je však vynášejí lidé blízcí vyššímu vedení značky. Automobilka Ford však prozradila informace o nové generaci Mustangu dost neobvyklým způsobem, na který upozornili uživatelé Mustang6G fóra.

Na sociální síti LinkedIn totiž automobilka vystavila inzerát, ve kterém nabízí pozici technika v konstrukčním týmu se zaměřením na průniky aerodynamického/silničního hluku a úniky vzduchu ve svém michiganském závodě Ford Flat Rock. To nejzajímavější se však objevilo hned v prvním odstavci inzerátu.

Člověk přijatý na tuto pozici by totiž měl být součástí týmu zodpovědného za zajištění kvality současné generace Mustangu (S550) a „finální ukončení programu vozidla Ford 2023 Mustang S650 před zahájením doručování zákazníkům.“ O pár řádků níže pak inzerát doslovně zmiňuje zahájení výroby v roce 2022 - jako modelový rok 2023.

Inzerát na LinkdedIn odkazoval na další inzerát, tentokrát už ale přímo na stránkách Fordu. Automobilka si však své pochybení uvědomila a inzeráty odstranila. Kolování mnoha print screenů však již zabránit nedokáže. Tisková mluvčí Fordu pak na dotaz kolegů z TheDrive odpověděla, že nemůže komentovat budoucí modely.

Výroba současné generace Fordu Mustang byla zahájena v roce 2014 (modelový rok 2015), zahájení výroby sedmé generace v roce 2022 by tak odpovídalo průměrné osmileté životnosti modelu. Podle starších spekulací webu Automotive News však mohl být nový Mustang představen již koncem tohoto roku, než o pozdržení rozhodl Jim Hackett - CEO Fordu.

Podle informací kolegů z Motor1 by však nový časový harmonogram celkem odpovídal nejnovějším spekulacím, podle kterých nás může šestá generace Mustangu (S550) překvapit ještě dvojicí novinek. Tou první by se mohl stát model s označením Mach 1, tou druhou pak hybridní Mustang s elektrifikovanou V8.

Související články

Témata
7. 2. 2020 13:40
snad
Doufejme ze se vrati k retro vzhledu. Tyhle novy designy alá elektrickej holici strojek nemuze bejt nikdy spartanskej jako posledni roky 2013

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud