Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Konečně metro a parkovací JZD. Jaké dopravní inovace slibují politici v Brně?

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 16. 9. 2022 • 00:38
10
Zobrazit náhledy (10)
Kritická dopravní situace u Tomkova náměstí v Brně, kde se na velkém městském okruhu jezdí jen jedním pruhem v každém směru. Je to kvůli napojování mostního provizoria přes řeku Svitavu. Kritická dopravní situace u Tomkova náměstí v Brně, kde se na velkém městském okruhu jezdí jen jedním pruhem v každém směru. Je to kvůli napojování mostního provizoria přes řeku Svitavu. Kritická dopravní situace u Tomkova náměstí v Brně, kde se na velkém městském okruhu jezdí jen jedním pruhem v každém směru. Je to kvůli napojování mostního provizoria přes řeku Svitavu. Dopravní zácpu na Kolišti řešila radnice tím, že úplně zrušila tento přechod pro chodce. Projet Brnem není snadné. Řidiči narazí na kolony téměř všude.

Předvolební týdny jsou obdobím nejrůznějších slibů a ambicí. Podívali jsme se, co chtějí politici po stránce motorismu a dopravy změnit v Brně.

Politickou situaci na brněnské scéně zmapoval ve druhém speciálním vydání pořadu Silničář náš kolega Petr Slováček. Zaměřil se na čerstvé politické debaty a vytáhl z nich nejzajímavější informace týkající se zlepšení dopravy, ale i každodenního života řidičů.

V Brně je velkým tématem nejen provoz, ale i nedostatek parkovacích míst. V nové epizodě se dozvíte, co konkrétně by představovalo jakési parkovací JZD. A samozřejmě nesmí chybět zmínka o dnes už kultovním brněnském metru. Dočkáme se? Podívejte se sami…

Doporučujeme

Témata