Koupili jsme poslední evropský lidový sporťák! Žít s ním je krásné prokletí

Auto, na které už každý zapomněl. Auto, které má startování uprostřed, turbomotor s vysokým specifickým výkonem a takové ty cool budíky, které ukazují plnicí tlak. Uhodnete, o co jde?
Dnešní Auta z pekla budou trochu jiná. Vykročili jsme z pohodlí virtuálního studia a vynaložili vlastní, tvrdě vydřený kapitál na jeden z posledních evropských sporťáků. Sice s kompromisy, ale bez prémiové cenovky.
Problémů ale má hned několik. Vyráběl se pouze dva roky a trpěl na problémy s kvalitou, podobně jako všichni jeho sourozenci. Zatékalo do něj, měl dvojnásobný počet svíček než válců a ty se měnily tak, že z toho zůstává rozum stát.
Řada náhradních dílů už dnes navíc není k dostání a pokud jsou, stojí absurdní peníze. A to jsme se ještě nezačali bavit o tom, když se vám porouchá plátěná stahovací střecha.
Tak jako tak, když se spojí ideální cesta, vzácné meziobdobí bez poruch, ideální venkovní teplota (pokojová) a vlhkost (žádná), všechno trápení se rozplyne v obláčku výfukových plynů. A pravděpodobně i spáleného motorového oleje.