Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lexus: speciální vydaní modelů RX 350 a ES 350 označené Pebble Beach Edition

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 11. 2. 2008 • 00:24
25
11
Zobrazit náhledy (25)
Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX Lexus RX
Na letošní Chicago Auto Show se na stánku automobilky Lexus představují omezené série modelů RX 350 a ES 350, které nesou označení Pebble Beach Edition.

Oba modely budou nabízeny ve vybraných odstínech laků karoserie. Pro RX 350 i ES 350 budou v rámci této série k dispozici zvláštní prvky výbavy a výroba obou modelů Pebble Beach Edition bude omezena na 6000 vozů.

Lexus RX 350 Pebble Beach Edition je od února k dispozici v jednom ze tří speciálních metalických laků a na zádi nese logo, kterým se hlásí k omezené speciální sérii. Od ostatních verzí modelu RX se liší novými osmnáctipalcovými litými koly, chromovanou maskou chladiče, zadním spoilerem v barvě karoserie, novou barevnou kombinací čalounění interiéru a koberečky s logem Pebble Beach.

Lexus ES 350 Pebble Beach Edition bude u dealerů značky k dispozici od poloviny letošního března. Čtyřdveřový sedan bude stejně jako SUV nabízen v jednom ze tří speciálních metalických laků. Na voze budou použita nová sedmnáctipalcová litá kola, ale hlavní změny oproti standardním verzím jsou v interiéru, který je čalouněn kůží barvenou leštěním a je vybaven volantem, kombinujícím dřevo s kůží. Stejně jako u modelu RX jsou použity koberečky s logem Pebble Beach, které je i na zádi vozu.

Související články

Témata
17. 2. 2021 11:41
Výběr auta
Dobrý den,

Nemohu nikde nalézt strom témat v auto.cz diskusi, tak vůbec nevím, zda mnou vložený příspěvek je na správném místě? Mám prosbu, zda jste v předchozích číslech (případně bych jej doobjednat) někde neřešili, jaké relativně spolehlivé ojeté auto do 350tis Kč, podmínka automat - nejlépe hydroměnič, co nejměkčí podvozek, velký sedan, ideálně jako Mercedes S, ale ten je vzhledem k výbavám a specifikacím je drahy na servis. Napadá mě Toyota Camry, ale absolutně nejsou k sehnání. Máte někdo prosím jiný tip? S autem najedu cca 30tis ročně, 5x v týdnu děti do školy = 2x denně 2km tam a zpět na 3 starty i s nákupem + obden jízda cca 20-50km v kuse, tedy nejlépe benzín bez start stopu. Velké chci protože jsem opravdu rozměrný člověk + rodina, tedy žádné trýznítka kolene na vystouplem středovém panelu. Pohodlné chci protože už si jízdu čistě vychutnávam, tedy kochací, tedy sportovní ambice celkem nula, primárně na Středočeský tankodrom chci co nejměkčí podvozek. C5 je malá a v benzínu mě odradili i z Citroen servisu, prý ty motory nic moc, Chrysler 300C prý moc komfortní není, ale v těchto velikostech se mi sedí příjemně. MPV už jsou zbytečně velká, nespolehlivá a v benzínu s vysokou spotřebou. Servisně utáhnutelné auto rozumejme s náklady na servis cca do 30 tis. rocne, bez paliva samozřejmě. Díky moc za tipy. Třeba Superb II je úzký, III zase za 350 nejde sehnat a v benzínu je jen dsg 7° 206kw má 6° dsg ale ten zase není do 350tis. Nebráním se starším autům, pokud nehnijí.
11. 2. 2008 17:27
a co to ....
a proč je tam na fotkách i SC430 ?? no je taky součástí té edice nebo ne ??? :-O .... LX570 rulezzz :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud