Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Líbilo by se vám, kdyby nová Toyota Supra vypadala takhle?

Jan Zajíc Jan Zajíc 27. 4. 2020 • 21:27
41
3
Zobrazit náhledy (41)
Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra

Pátá generace Toyoty Supra je s námi už déle než rok, přesto stále existují tací, kterým její vzhled nedává spát.

Patří mezi ně možná i Giulio Partisani, automobilový designér, který má zkušenosti s prací po několik zajímavých společností - například studio Bertone nebo automobilky Ferrari a Jaguar Land Rover. Aktuálně dělá v Japonsku pro Hondu.

Samozřejmě se dá jen těžko odhadovat, co přesně ho vedlo k tomu, aby navrhl zrovna Toyotu Supra, varianta, že je fanouškem toho ikonického vozu a není spokojen s výsledkem spolupráce Toyoty s BMW, je však pravděpodobná.

Partisaniho návrh viditelně navazuje na slavnou čtvrtou generaci Supry, má podobné proporce a sází také na některé její známé a charakteristické detaily. Celkově však samozřejmě působí moderněji - hlavně díky úzkým světlometům s LED technologií.

Pozoruhodné přitom je, že Partisani přiznává, že se kromě samotné Supry čtvrté generace výrazně inspiroval také konceptem Mazda RX Vision.

Takže tu máme designéra Hondy, který čerpá nápady Mazdy, aby vytvořil vizi Toyoty. Skvělé, ne?

Související články

Témata
Avatar - 3_diamanty
28. 4. 2020 07:19
z extreju do extremu
ta sucasna premotorovana je uz viac bawo ako toyotou ( aj preto uz ziadny uspech nema co sa dalo cakat ) a tato na omalovanke je zase uz skor z kategorie scifi .....

a pritom stacilo spravit len normalnu sportovu toyotu ... ale ako pozeram.. spravit dnes rydzvo vlastny sportovy voz ktory ale zaroven nebude mat 1000 koni a stat 2 mega a bude aj normalne pouzitelny a dostupny je asi uz nemozne.. co je smutne a blbe zaroven 8-s
Avatar - Beefcake
27. 4. 2020 20:55
Original
Je krajsi.
Avatar - honzaHK
27. 4. 2020 20:18
Ne, nelíbilo
Kristova noho! Máte to zapotřebí sem pořád takovéto a jim podobné volnočasové designové kreatury strkat? Na tohle byl zcela bombastický portál autofun (prý pro jednadvacáté století). Ten ale "záhadně a ze zcela nejasných příčin" jaksi zkolaboval, tak to začnete lepit sem mezi seriózní články. Co od toho čekáte?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku