Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mansory představuje další křiklavou limitku. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 2. 6. 2022 • 17:12
61
1
Zobrazit náhledy (61)
Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus

Známý úpravce Mansory představuje model Venatus Evo S. V plánu má prodat 10 kusů.

Jistě jste sami poznali, že Venatus Evo S vychází z Lamborghini Urus. Italské superSUV však prošlo výraznou úpravou designu, která zahrnuje například nápadný body kit s novým předním nárazníkem, jinou kapotou, nástavci blatníků a prahů, střešním spoilerem, velkým zadním křídlem a agresivním zadním nárazníkem s masivním difuzorem.

Video se připravuje ...

Za zmínku rozhodně stojí i kola. Ta jsou kovaná, z lehkého materiálu a mají průměr 24 palců.

Celkem divočina panuje také v interiéru, v němž zaujme křiklavě žluté kožené čalounění doplněné o bílé a černé akcenty. Všimněte si, že sedadlo řidiče je čalouněno převážně bílou kůží.

Mansory si dále pohrálo s výkonem. Dvěma turbodmychadly přeplňovaný čtyřlitrový osmiválec je naladěn na 671 kW a 1100 Nm, což představuje interesantní nárůst oproti sériovým 477 kW a 850 Nm produkčního Lamborghini Urus. Venatus Evo S prý dokáže zrychlit z klidu na stovku za pouhých 2,9 sekundy a rozjede se až na 323 km/h. 

Jak jsme prozradili v úvodu, Mansory plánuje sérii 10 exemplářů, cenu bohužel neznáme.

Doporučujeme

Témata