Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík představuje nový SM Speciál s přehledem 25 nejžádanějších ojetin

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 23. 12. 2020 • 22:38
43
7
Zobrazit náhledy (43)
Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia

Technický specialista Světa motorů Martin Vaculík poodhaluje, co všechno najdete v novém čísle speciálu, které je právě na stáncích.

Kromě standardních týdeníků Svět motorů vydává náš partnerský časopis pravidelně i různorodé speciály. Ten poslední je zaměřený na ojeté vozy. Kromě jiného v něm najdete přehled pětadvaceti nejžádanějších ojetin na českém trhu. Ve videu výše Martin Vaculík prozrazuje, co všechno v novém speciálu 04/2020 najdete. Je toho opravdu hodně!

Nejnovější číslo speciálu časopisu Svět motorů najdete na stáncích v takřka všech trafikách, případně si jej můžete objednat online na webu iKiosek.cz. Je jen na vás, jestli chcete elektronickou verzi, nebo si počkáte na tištěný kousek rovnou do vaší schránky.

Přejeme příjemné čtení!

Související články

Témata
27. 12. 2020 12:55
Martin Vaculík toto, Martin Vaculík tamto...
Robíte z toho človeka opicu. Už mu chýba len obojok na krku a vodítko.
26. 12. 2020 11:37
Re: ojetý diesel
Přísahám, že jednou vylezu z auta a vyřídím si to s autorem toho dieselového smradu. -
Už se na tebe těším :-)
24. 12. 2020 22:17
ojetý diesel
Hlavně nekupujte ojetý smrdutý diesel. Až se bude jednou vzpomínat na éru smrdutých dieselů počátku 21. století, tak lidi budou jen kroutit hlavou, jak to bylo možné. Proč se ty sazomety nevrakovaly hromadně hned u silnic. Přísahám, že jednou vylezu z auta a vyřídím si to s autorem toho dieselového smradu. Jestli by někdo měl dostat kompenzace, tak ti, co ten smrad museli dýchat, ne ty hovada, co tím jezdí.
Avatar - SKAY
23. 12. 2020 21:30
Ojetiny
K čemu takový Speciál kouřících aut :D ,když máme levné zkratovozy :D
Avatar - Ozzman
23. 12. 2020 12:18
Re: SM Speciál?
Vždy když vidím Vaculíka, vzpomenu si na tohle :D
http://www.youtube.com/watch?…

Od 3:35 ... dopporučuji hlavně Hamunovi :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud