Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz CLC a Eva Padberg: první společné foto

Ondřej Láník Ondřej Láník 9. 1. 2008 • 07:47
3
9
Přední modelka Eva Padberg a nový Mercedes-Benz CLC jsou hlavní postavy plakátu pro Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, který se uskuteční na konci ledna 2008.

Motiv, který bude propagovat v prvé řadě významnou akci světové módy, bude použit na plakáty, bilboardy a další propagační materiály týdne módy v německém hlavním městě. Záměrem zadavatele bylo ale také vzbudit zájem o nový model (auta). Vlající róba Eva Padberg překrývá většinu auta.

Mercedes-Benz CLC není od základu nový model, ale přepracovaná verze současného třídveřového céčka. Asi 1100 nových a pozměněných dílů způsobilo, že příď vypadá jako u nové generace sedanů třídy C, ale uvnitř je známý základ SportCoupé třídy C. Z neviditelných komponent je nové mj. sportovněji působící řízení, ale předpokládá se i zavedení nových motorů. Mercedes-Benz zatím oficiálně přislíbil verzi CLC 200 Kompressor s motorem 1,8 l (135 kW), který bude mít o 10 % nižší spotřebu paliv než jeho předchůdce. Méně než 7 litrů na 100 km bude potřebovat nové kupé CLC 160. Jeho výroba začne v Brazílii již brzy, aby se první vozy do Evropy dostaly už na jaře 2008. Britové mají přislíben nový Mercedes během letošního června.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - ZiP2150
DALSIA FOTO
| 10. 1. 2008
Avatar - "neregistrovaný"
Vliv vcerejsiho dokumentu
| 9. 1. 2008
o Albertu Speerovi, tohle jmeno mi prislo na mysl, kdyz jsem uvidel tu modelku: Eva Braunova. Ten styl a to cerne auto primo evokuje vzpominku na "dokonalost" 3. rise ;-\ ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku