Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz třídy X v úpravě od Carlex Design se tváří jako Maybach

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 4. 7. 2018 • 20:57
22
4
Zobrazit náhledy (22)
Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X Carlex Design Mercedes-Benz třídy X
Pick-up již dávno není pouhým pracovním strojem, což svou nabídkou dokazují samotné automobilky a nezávislí úpravci to jen umocňují. Nejnovějším důkazem může být tato kreace od Carlex Design.

Pro Mercedes-Benz třídy X nabízí Carlex Design různé úpravy v rámci své nové divize Pickup Design, ale v tomto případě se má jednat o exkluzivní specialitu, kterou má prostřednictvím svých poboček nabízet přímo mateřská firma.

Tato kreace má totiž na rozdíl od úprav nabízených divizí Pickup Design působit v první řadě luxusním dojmem. Za tímto účelem se exteriér pick-upu pyšní provedením masky chladiče a kol, vypůjčeným od limitované edice Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet.

Vedle komponentů, odkazujících na značku Maybach, se pick-up pyšní i novými nárazníky, rozšířenými blatníky, lemem kapoty motoru a rámem nad korbou z uhlíkových vláken. Podlaha a stěny ložné plochy jsou pak obloženy teakovým dřevem.

Provedení interiéru pak plně odpovídá zaměření vozu i tradicím společnosti Carlex Design. Veškerou pozornost zde k sobě přitahuje kožené čalounění, které doplňuje Alcantara a především dřevěné obložení palubní desky i zadní strany předních sedadel značky Recaro.

Technika, která se ukrývá za přepracovaným exteriérem i interiérem zůstává ve své sériové podobě. Carlex Design neuvádí, jestli bude produkce takto upravených pick-upů třídy X nějak omezena, ale zmiňuje, že cena kompletního vozu se v závislosti na výchozím provedení pohybuje kolem 105.000 eur (zhruba 2.755.000 Kč).

Související články

Témata
Avatar - Londonbridge
5. 7. 2018 12:55
Re: Tak nakoniec
Tie rukavicky su included alebo je to priplatok nej 500 euri? velmi pekne rukavicky aj kozene a vonave budu ...
Avatar - speedfred
5. 7. 2018 11:11
Tak nakoniec
oni spravia s Nissan/Renault - uber Merkeles = Maybach ??
Avatar - Korendir
5. 7. 2018 09:24
Re: Mám rád MB i Carlex !!! Je to pecka ...ale
Já tyhle drobnosti klidně přehlídnu. Cena 2 750 000,- za auto, co se tváři jako Maybach a má z něj díly, je krásná :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud