Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes chystá luxusní elektrické SUV se značkou Maybach. Podívejte se na koncept

Jan Zajíc Jan Zajíc 7. 9. 2021 • 04:50
28
6
Zobrazit náhledy (28)
Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept Mercedes-Maybach EQS Concept

Mercedes-Benz v blízké budoucnosti rozšíří nabídku elektrických modelů o luxusní SUV se značkou Maybach. Produkční vůz by měl dorazit v roce 2023. 

Na mnichovském autosalonu automobilka zatím vystavuje jeho designovou studii, údajně v podobě blízké té produkční.

Koncept Mercedes-Maybach EQS SUV na pohled zaujme hlavně masivní přední maskou, kterou doplňují úzké světlomety. Zadní světla pak připomínají spíš světelnou lištu. Dvoubarevnou karoserii doplňují 24palcová kola s poněkud retro designem.

Uvnitř najdeme luxusně pojatý interiér s nezvykle tvarovaným volantem, světlým čalouněním, dekoracemi z růžového zlata a digitální palubní deskou, které Mercedes říká Hyperscreen.

Zadní sedadla pak naznačují zaměření na převoz "důležitých" lidí. Dvě samostatné sedačky nabízejí nejen držáky nápojů, ale také vázu na květiny a obrazovky infotainmentu na opěradlech předních sedadel.

Video se připravuje ...

O technice zatím mnoho informací nemáme, víme jen, že elektrické SUV bude stát na nové platformě. Nejprve dorazí standardní EQS SUV, provedení Maybach ho doplní později. Výrobce také slibuje dojezd okolo 600 km.

Doporučujeme

Témata
Avatar - Barry Lyndon
7. 9. 2021 15:44
to auto vypadá legračně,
tak jako roztomile legračně. Nejsem si teda jistý, jestli ale zrovna toto zákazníci značky za svých x mega peněz chtějí. To chce totiž velké koule, jezdit v legračním autě :D :yes:
Avatar - SKAY
7. 9. 2021 15:25
Zvlaštní
Styl předek jak Lincoln kola z kanálu vevnitř vázička jak v new beatlu ,ale proč ne dohromady jeto Opulentnost :yes: a mě seto líbí :*)
7. 9. 2021 12:12
Vtipné
Nedávno jsem tu psal, že za několik let už se o spalovacích nebude téměř psát, ale byl jsem asi pesimista, když se kouknu na titulku, tak spalováky jsou v menším zastoupení už teď. :yes:
7. 9. 2021 12:10
Re: Akční hrdina
Hnus díky hnusu, Blbost díky blbosti.......Doslova.

Hlavně, že neopomněli novou módu živých květů v káře.