Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

MG poodhaluje stylovou novinku. MG 7 láká na sportovní tvary

Jan Zajíc Jan Zajíc 5. 8. 2022 • 23:48
8
5
Zobrazit náhledy (8)
MG 7 MG 7 MG 7

Značka MG zveřejnila první fotografie nového modelu MG 7, který nabídne poměrně zajímavý design.

Zatím nevíme, jestli novinka bude představovat liftback, nebo sedan se splývavou zádí, silueta každopádně působí vcelku stylově. Dostupné snímky dále odhalují sportovně tvarovanou příď s maskou chladiče zabírající většinu nárazníku a kapotu se zajímavými prolisy.

Dále si můžeme všimnout tvaru světel s interesantní grafikou, bezrámových dveří, nápadných linií na bocích a především svalnatých zadních blatníků.

Zadní partie zdobí úzké světlomety, které jsou propojeny světelnou lištou, a náznak difuzoru s oválnými koncovkami výfuku. A za zmínku rozhodně stojí také výsuvný zadní spoiler.

Už nyní víme, že o pohon vozu se postará turbodmychadlem přeplňovaný zážehový čtyřválec o objemu 2,0 litru. Na jeho parametry si ale budeme muset ještě počkat, čínská média však zmiňují výkon okolo 230 koní a píší o 8stupňové automatické převodovce.

Video se připravuje ...

Tajemstvím stále zůstává podoba interiéru. A vlastně ještě jedna věc: jestli se stylové MG 7 bude prodávat také v Evropě. V Číně by mělo být zákazníkům k dispozici do konce letošního roku.

Doporučujeme

Témata
7. 8. 2022 09:17
Re: Číňani přícházejí...
Seděl jsi v ZS? Díval jsem na něj v nákupním centru, takže sednout dovnitř se nedalo. Spáry, slícování a lak na autě super. Nissan Juke, který jsem viděl nedávno, měl spáry podstatně větší. Na autě za 425 000 dokonce hliníkové 17" kola v základním provedení. Atmosféra 1,5 trhač asfaltu nebude. Otázkou jak to jezdí, jsem zvědavý až budou nějaké testy.
6. 8. 2022 11:20
Asie a Tesla
Noví Asiati - hledají inspiraci v Tesle a jsou schopni se dostat na její úroveň.
Avatar - del42sa
5. 8. 2022 18:57
MG7
vypadá dobře :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
5. 8. 2022 18:36
Re: Číňani přícházejí...
A Tobe nevadi jaci to jsou gauneri?

A krome toho - jestli TOHLE je zajimave auto, tak ta Alfa Tonale vedle je fakt krasny auto.
5. 8. 2022 14:33
Číňani přícházejí...
Jjo, už je to tady... trapný Mercedes, s designem velmi podobným pro mnoho svých aut, bez emoce a nápadu, VW se svými ID...krabičkami.. nemají moc šancí a budou čelit čím dál většímu odlivu zákazníků... Seděl jsem v MG a fakt v kabině vypadá moc fajn, materiály, spárovaní, povrchy.. a cena trošku někde jinde...