Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ministerstvo vnitra nabízí zabavené Lamborghini Huracán Evo RWD

Filip Melich Filip Melich 16. 3. 2023 • 15:59
40
2
Zobrazit náhledy (40)
Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborhini Huracán Evo RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD Lamborghini Huracan EVO RWD

Na stránkách Centra zajištěných aktiv Ministerstva vnitra ČR se objevilo zabavené Lamborghini Huracán Evo RWD. Máte-li odvahu a dostatek prostředků, exotický supersport může být váš.

Webové stránky Centra zajištěných aktiv Ministerstva vnitra ČR (CENZA) většinou nenabízí k prodeji mnoho vzrušujících věcí, ale čas od času se na nich nějaká specialitka přeci jen najde. Například teď se tam objevilo Lamborghini Huracán Evo s pohonem zadních kol. Cenou se nepodbízí, ale pokud máte odvahu, může být vaše.

Video se připravuje ...

Modernizovaný Huracán Evo RWD se představil na začátku roku 2020, přičemž exemplář v galerii byl do provozu poprvé registrován v březnu 2020. V Čechách byl vůz poprvé registrován v červenci 2021. Atmosférický desetiválec o objemu 5,2 litru produkuje 449 kW při 8.000 ot/min a 560 Nm při 6.500 ot/min. Sprint z 0 na 100 km/h má být otázkou 3,3 sekund a z klidu na 200 km/h tento Huracán vystřelí za 9,3 s. Maximální rychlost je udávána hodnotou 325 km/h a spotřeba benzínu má být 13,8 l/100 km.

Video se připravuje ...

Když se opět vrátíme ke konkrétnímu autu, na stránkách CENZA se uvádí, že poslední servis u něj byl proveden v listopadu 2022 a jeho stav odpovídá počtu najetých kilometrů a způsobu používání. Ten způsob používání je trochu zlověstný, když není specifikován. Konkrétně má však být poškrábaná kapota, vadný lak nad pravým předním světlem, poškozený sedák sedadla spolujezdce a zašpiněné sedadlo řidiče od užívání.

Video se připravuje ...

V době, kdy jsme psali o faceliftu modelu, Lamborghini pro evropský trh uvádělo základní cenu téměř 4,1 milionu korun. Nevíme, jak moc se výbava vozu v nabídce CENZA liší od té základní, nicméně centrum uvádí cenu 4.984.000 Kč. Je u ní však také poznámka, že jde o aukční položku.

Video se připravuje ...

Z jakého konkrétního důvodu se žluté Lamborghini dostalo do péče Ministerstva vnitra ČR, bohužel nevíme, stránky CENZA zmiňují pouze to, že bylo zajištěno Policií ČR v trestním řízení. Pro bližší informace o technickém stavu vozidla, případně o jeho prodeji a převodu na nového majitele, je nutné obrátit se přímo na Centrum zajištěných aktiv. Kontakty najdete u vozidla v záložce další informace.

Doporučujeme

Témata
Avatar - m.z.
17. 3. 2023 10:56
cena
nic moc nabídka