Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Moje.Auto.cz: Volkswagen Lupo – Nejsilnější proti nejslabšímu

David Bureš David Bureš 2. 10. 2011 • 03:22
15
6
Zobrazit náhledy (15)
Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo Volkswagen Lupo
Uživatelské recenze na Moje.Auto.cz hodnotí nejslabší Lupo i jeho nejsilnější variantu GTI.

Volkswagen Up! pomalu míří na evropské trhy, ale ještě před tím si prostřednictvím uživatelských recenzí na Moje.Auto.cz si připomeňme jednoho z jeho předchůdců, model Lupo. To se vyrábělo mezi lety 1998 a 2005, kdy bylo nahrazeno větším Volskwagenem Fox.

Uživatelské recenze VW Lupo jsou na Moje.Auto.cz pouze dvě. Zatímco první hodnotí nejslabší variantu se zážehovým litrovým čtyřválcem o výkonu 37 kW, druhá popisuje zážitky s vrcholnou variantou GTI s 92 kW.

Uživatel Mikyp doporučuje Lupo všem, kteří hledají parťáka do města. S mini-VW se lehce manévruje, tudíž se s ním dá zaparkovat takřka kdekoliv. O automobilu majitel dále říká, že je robustní, výhodou jsou i levné náhradní díly. Na druhou stranu mívá Lupo problémy s elektronikou, někdy se bezdůvodně rozsvítí kontrolka ABS či airbagů.

To majitel verze GTI, uživatel bendy25 si pochvaluje vyhřívaná sedadla s dobrým bočním vedením, tlumiče skvěle filtrující nerovnosti a motor, který táhne už od nízkých otáček. Se silným agregátem je však spojena vysoká spotřeba, která se mimo město pohybuje okolo 6 až 8 l/100 km.

Jestliže vás Lupo zaujalo, případně uvažujete, zda si jej ojeté pořídit, doporučujeme pročtení celých uživatelských recenzí tohoto miniauta na Moje.Auto.cz.

Sekce Moje.auto.cz umožňuje diskutovat o spolehlivosti nebo provozních nákladech. I Vaše recenze může být pro někoho cenným pomocníkem při výběru vlastního auta, nebo naopak Vám může v diskusi pod recenzí někdo pomoci svojí radou.

Jak založit recenzi na Moje.auto.cz?

Vložit recenzi do Moje.auto.cz může každý registrovaný uživatel Auto.cz. Založení (i pozdější editace) recenze pomocí příslušného formuláře je rychlé a intuitivní, pomocnou ruku poskytne také nápověda v pravém sloupci.

Co by měla recenze obsahovat? Nemusíte se zabývat popisem technických dat nebo výbavy, to je možné na internetu snadno najít. Cenných zkušeností z praxe naopak není nikdy dost a mnohdy se nacházejí jen na fórech specializovaných na danou značku nebo typ vozu.

Podstatné jsou především Vaše zkušenosti s automobilem. Běžný provoz odhalí řadu předností i nedostatků, které může znát jenom majitel daného typu auta. Proto Vaše poznatky, o které se s ostatními podělíte, mohou někomu pomoci při nákupu auta. Nezapomeňte také připojit fotografie vlastního vozu, které doplní informace uvedené v textu.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - panjawa
Lupo ohc ohv
| 3. 1. 2014
Chlape, a není to náhodou obráceně? OHV je vačka v klikové skříni tj. škodárna a OHC je vačka v hlavě válců což je VW.
Avatar - bobned
Lupo ohc ohv
| 5. 3. 2013
Jen bych doplnil že litrové benzínové motory se dodávaly 2.různé druhy.Jeden ohc a druhý ohv.
Pán co psal tuto recenzi má OHC což je letitý motor co jezdil už v padesátých letech ve Škodovkách.
Motor OHV je motor VW který byl montován do Lupa asi od roku 2002.Já mám 2004 Lupo a už tam mám VW 1.0 ohc.
Avatar - T613
Text?
| 2. 10. 2011
u mě to samé..

jinak k Lupo - je celkem tragické, že jeho design VW dodnes nedokázalo v prccích překonat 8-s :-O
Avatar - Aspire
Text?
| 2. 10. 2011
Tak nejsem jedinej komu se to tak ukazuje :-|
Text?
| 2. 10. 2011
Kde je text? Mě naskočí jen titulek a jedno foto.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku