Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Na světě je první snížený Ford Bronco. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 18. 11. 2021 • 09:35
32
1
Zobrazit náhledy (32)
Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir Ford Bronco AccuAir

Ford Bronco je auto, které má ve všech verzích poměrně velké terénní ambice. A tomu odpovídá jeho světlá výška. 

Přesto zřejmě existují lidé, jimž se výrazná světlá výška na offroadu nezdá a raději by něco "sportovnějšího". S možným řešením přichází společnosti Vossen, známý výrobce kol, a AccuAir, specialista na podvozky a vzduchové odpružení.

Tyhle firmy totiž společně připravily zřejmě první moderní Bronco na světě, které se umí výrazně přiblížit podvozkem k zemi. Jak asi tušíte, je to zásluhou právě vzduchového pérování. To umí měnit světlou výšku v rozsahu 7,6 centimetru.

Neznamená to tedy, že by se Ford po zemi rovnou plazil, spíš jeho 35palcové pneumatiky dokonale zapadnou do podběhů. A díky tomu, že Bronco na vzduchu se dokáže i "zvednout", což je prý otázka několika sekund, neutrpěly instalací měchů ani terénní schopnosti.

I proto si offroad ponechal terénní pneumatiky, které pochopitelně byly nazuty na kola značky Vossen, konkrétně dvacetipalcové kované ráfky Hybrid Forged HF6-3 v antracitové barvě.

AccuAir plánuje, že svoje vzduchové řešení nabídne zákazníkům na jaře příštího roku. Zmíněná kola Vossen už v prodeji jsou, a to v průměrech 20, 22 a 24 palců.

Související články

Témata
19. 11. 2021 14:57
Ford novinky
Ford novinky naleznete na jednom miste: http://www.fordauto.sk/

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud