Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová Dacia Duster živě: Podívejte se, jak vypadá v reálném světě

Lukáš Volšický
Diskuze (7)

Zatím vám nemůžeme říct, jak nová Dacia Duster jezdí, ale můžeme vám ji ukázat v reálném prostředí španělských kopců.

Nová Dacia Duster pravě prochází prvním novinářským testováním na jihu Španělska. V kopcích nad turisticky populární Málagou jsme se konečně projeli novým elektrifikovaný Dusterem s hybridním motorem Hybrid 140, ale zatím vám nemůžeme odhalit, jak jezdí. Můžeme vám jej však ukázat.

Vůbec první Duster se představil s velkou technickou evolucí, modernější platformou CMF-B převzatou od mateřského Renaultu. Nám se dostal do rukou v bílo-béžovém odstínu Sandstone a zaujal nás i drobnými detaily, jako je grafika modelu na čelním skle, inspirovaná Jeepem, nebo dvěma plynovými vzpěrami kapoty.

Video se připravuje ...

Teď už si však běžte nový Duster prohlédnout v reálném prostředí do naší velké fotogalerie. První jízdní dojmy s nejdůležitější novinkou značky posledních měsíců vás seznámíme už ve čtvrtek.

Lukáš Volšický
Diskuze (7)

Doporučujeme

Avatar - Mikesus
25. 4. 2024 11:27
Re: Pěkný
Diesel už je mrtvej. Do malých aut vůbec nepatří, stejně jako tady do dusteru. Je to velikostne rozmezí C/B segment, takže malé SUV. Diesel je kravina i ve vetsich autech, natoz zde. 4x4 aspoň v nějaké výbavě proč ne.
Avatar - 3_diamanty
24. 4. 2024 19:58
Vyborny dizajn
Taky outdoorovo retro stylovy a moderny zaroven .. ma v sebe vsetko... v 4kolke s 1,2 turbo parada ... :yes:
24. 4. 2024 17:37
Vypadá to zajímavě
Sice je to furt Dacia, ale už začíná vypadat zajímavě. Jen jsem si všimnul u řadičky nějaké karty. Není to doufám ten nesmysl na startování z Renaultu??? Dneska už je samozřejmost kessy a do kapsy. Tohle je na ledvinku...
24. 4. 2024 15:42
4x4
Mna zaujima pravy Duster - teda 4x4. 2WD SUV mi nedava zmysel, hlavne s velkou a tazkou baterkou za zadnou napravou. Dost to pokazi vyvazenost a aj znizi prejazdnost terenom. A kupit SUV s 21 cm svetlostou no jazdit vyhradne po asfalte je nezmysel cislo 2.
24. 4. 2024 14:36
Pěkný
Vypadá zajímavě?