Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Hyundai i30, hokejové legendy i test piv: Sledujte televizní Svět motorů!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Už dnes ve 20:30 odvysílá stanice Nova Action další díl televizního Světa motorů.

Dnešní televizní Svět motorů otevřeme novým francouzským vozem. Peugeot 3008 je stylovka jako řemen, která může být i elektrická. Jak tato novinka vlastně jezdí? Na to odpoví Tomáš Dusil. Hned poté vás Petr Slováček pozve na degustaci piv, ovšem těch nealkoholických, po kterých můžete řídit. Nebo nemůžete? To se právě dozvíme.

Nealkoholická piva pro vás otestovala řada odborníků na slovo vzatých, a náš redaktor Leoš Káňa. Od piv se vrátíme zase na silnice, tedy vlastně do stodoly. Petr Slováček totiž s vámi ještě chvíli zůstane a poví vám, jakým způsobem zrenovovat starý motocykl a povíme si, kdy má renovace vlastně smysl.

David Šprincl má pro vás v tomto díle rovnou dva hosty, a to české hokejové legendy - Radko Gudas a Leo Gudas. Tento díl poté zakončí Honza Mička, který omrkne omlazený Hyundai i30. Takže nezapomeňte, dnes ve 20:30 na televizní stanici Nova Action. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Doporučujeme