Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Mercedes-Benz třídy E jistě dorazí i ve verzi All-Terrain. Takto může vypadat

Jan Zajíc
Diskuze (10)

Mercedes-Benz před několika týdny představil novou generaci třídy E. Zatím odhalil jen sedan, novinka ale jistě dorazí také jako "terénní kombík".

Provedení All-Terrain by se mohlo ukázat ještě letos. A asi od něj nemůžeme čekat velká překvapení, recept zůstane klasický: půjde o auto, které spojí praktičnost kombi se stylem a schopnostmi SUV.

Třída E s batohem tak dostane podvozek, pravděpodobně vzduchový, s větší světlou výškou, odlišné nárazníky a plastové díly karoserie, které podtrhnou dobrodružný charakter. Vůz s velkou pravděpodobností bude k dispozici výhradně s pohonem všech kol.

Jak by nová třída E All-Terrain mohla vypadat, naznačuje neoficiální návrh grafika motoristického webu Kolesa. Vize samozřejmě vychází z už představeného sedanu, novinkou je praktičtější záď a zmíněné "allroadové" úpravy.

Video se připravuje ...

Na odpověď, jak moc se tato představa trefuje do reality, si ještě budeme muset nějaký čas počkat. A zatím nemáme ani detailnější informace k technice. Jisté je, že třída E All-Terrain využije některý z motorů nabídky klasického "éčka", paleta ale určitě bude podstatně skromnější než u sedanu.

Jan Zajíc
Diskuze (10)

Doporučujeme

17. 5. 2023 07:36
Re: Strašné
A že tohle píše multinick, plagiátor a redakcí podporovaný provokatér, je vrchol.
16. 5. 2023 21:05
Re: Zající proklínám tě a posílám tě do ruské p*del**e
Já se teda divím, že tu ještě někdo inzeruje a že jim automobilky půjčují auta na dlouhodobé použití. Jejich PR team by se měl podívat, jakou bandu tím podporují.
Avatar - kari.laz
16. 5. 2023 20:02
Re: Strašné
Kdyby dali návrh designéra co bude na spz dávat hákáč, budeš s tím taky v pohodě? V aktualni situaci je to stejné.
Avatar - KANKUNEN
16. 5. 2023 15:37
Re: Strašné
Jak agresivní nazývat zdegenerované vrahy nehezky.
Avatar - wakantanka
16. 5. 2023 14:38
Re: A nemohli by ti vaši rusáčtí ubožáci
Tak čo iné im už len ostáva, maľovať si :)