Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Opel GT: Legenda se vrací

Libor Zezulka Libor Zezulka 19. 1. 2006 • 17:19
2
35
Automobilka opel oživí na autosalonu v Ženevě legendární sporťák GT, kterým v sedmdesátých letech minulého století šokovala veřejnost.

Památný reklamní slogan „Jen létání je hezčí” vešel do historie automobilové reklamy spolu s vozem, který se sám zařadil mezi legendy motorismu, s Opelem GT. Opel oživí tuto legendu na autosalonu v Ženevě, kde oficiálně představí nový dvousedadlový model GT, k jehož charakteristickým znakům bude kromě působivého designu patřit pohon zadních kol a výkonný čtyřválcový motor.

Kariéra dvoumístného sporťáku začala zcela nečekaně v roce 1965. V letech 1968 až 1973 se vyrobilo přes 100 000 tohoto modelu, dnes je Opel GT pro svůj charakteristický design s štíhlou přídí a výklopnými světlomety či prudce klesající zádí ceněným exponátem mnoha automobilových sbírek. Uvidíme, čím nás Opel překvapí tentokrát.

Témata
20. 1. 2006 21:47
Re: alobal
Asi sis to tu poplet se svou přirozenou komunitou... počítal bych to tak někde blízko Bohnic, bombo. P.S. Tímhle nikoho nenaštveš... to bys musel ztvořit myšlénku... jenže čím, viď :no:
19. 1. 2006 17:23
PÍŠU NA
kolenou... držím vrata pánskýho klubu zubama... a jsem zoufalej... zdá se, že zkáza je neodvratná... ovšm u toho já nebudu... vyskočím z vlaku těsně před pádem do propasti... Kolegové, pánové, parťáci... napiště si prosím na mobily tuhle zprávu - "GTI včas varoval"... ;-) P.S. OPEL GT bude dělo... to si piš... jednak to bejt dělo musí, jednak to nemůže dělo nebejt... to snad my, co jim držíme svý evropský palce, chápem... Je sakra na co navázat... Tak předem - BRAVO OPEL GT :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku