Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Opel GT žije

Libor Zezulka Libor Zezulka 1. 2. 2006 • 21:02
3
81
Opel nečekal s odhalením nového sporťáku GT na ženevský autosalon a zveřejnil oficiální fotografie už nyní. Jak vypadá oživená legenda?

Opel nečekal s odhalením nového sporťáku GT na ženevský autosalon a zveřejnil první oficiální fotografie měsíc před výstavní premiérou. Oživená legenda má výrazný design, ale zároveň v sobě nezapře typický Opel (sporťák nese celou řadu charakterických prvků). Koncepce s přeplňovaným zážehovým dvoulitrem Ecotec o výkonu 191 kW vpředu a náhonem na zadní kola slibuje pravé sportovní svezení, kterému odpovídá i hodnota zrychlení.

Na stovku vystřelí novodobé gétéčko za méně než šest sekund, maximální rychlost však závratná nebude, dosáhne 230 km/h. Vůz stojí na 18 palcových kolech. Výroba bude probíhat v americkém v Wilmington/Delaware v USA souběžně se sesterskými modely Pontiac Solstice a Saturn Sky. Na trhu se nový Opel GT objeví na jaře příštího roku.

Témata
1. 2. 2006 23:13
Re: JAK KUPOVAT AUTO–11
>:D Ty seš ale pohotovej ;-) :-) :yes:
1. 2. 2006 23:12
Re: JAK KUPOVAT AUTO–11
:-)
1. 2. 2006 22:19
Re: JAK KUPOVAT AUTO–11
Lones je medium... hádá to skzevá volant Caddyho z padesátýhošestýho. Můj tip je, že tě uhádne. Ale netlač na něho... mohlo by tě to mrzet... mnohdy totiž je lehká mlha dobrodiním naděje ;-) :yes:
1. 2. 2006 20:04
Re: MIURA
Ano, nástupce Seedsteru, souhlas :yes:
1. 2. 2006 19:12
MIURA
byla jenom jedna. Já se teď mrknul na auto.cz na obrázky OPEL GT z r 1968... to auto tu bylo ikona ikon... dnes... musím potvrdit, že Miura byla fakt jen jedna... tak bych nepřeceňoval historický souvislosti. Nakonec, možná, Opel, vědom si toho, že na remake namá původní GT dostatek geniality, učinil rázné vykročení do budoucna a tak má další generace fandů prostor přemějšlet, zda i pro ni bude GT to, co pro generaci starších hochů... Jestli tedy něco musím pochválit, pak je to jednoznačně předek... konečně Opeltvář... která ve mně nevzbuzuje rozpačitý pocity (už jsi viděl liftovanej předek Vectry?...), i když... zalomení kastle podle středové podélné osy... na tohle dojela Primera už před lety... Přesto, GT má drsnou hubu... a tak to mám rád. Mrkni na starší článek, tam je ve stříbrný... a moc mu to sedí. Cením pohon na zadní... bude to to pravý, levný náčiní pro mladýho, úspěšnýho kluka, kterej si po nocích nechává zdát o něčem lepším. Tak já zvedám palec :yes: P.S. v černý ho neber... aby ses v Revoluční ve vejlohách nelek´ sám sebe. Stříbrňáček je o tři patra jinde.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku