Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Peklo je, když… zaparkujete klasický mercedes na Ferrari 458 Speciale

Jan Mička Jan Mička 9. 8. 2016 • 04:07
2
Dopravní nehody se prostě stávají, někdy ale i pomačkaná karoserie dokáže pořádně zabolet. Třeba jako v tomto případě…

S vlastnictvím supersportovního automobilu přicházejí různá rizika. Zejména v našich končinách jste například téměř neustále středem pozornosti, nemůžete pomalu ani vystoupit, aby se kolem vozu nezačali shlukovat zvědaví lidé, a když náhodou nevybíravým způsobem nabouráte, informace obletí v podstatě celý svět. Své o tom ví například první majitel Lamborghini Huracán v Česku, které vinou jiného řidiče skončilo spálené na škvarek kdesi u dálnice v Maďarsku, tento případ ale rozhodně není jediný.

Horké chvilky zažil také majitel Ferrari 458 Speciale. Vůz nejel rychle, nejel vlastně vůbec. Stál jenom tak zaparkovaný u cesty, bohužel zrovna ve chvíli, když dostala stejný nápad také řidička klasického mercedesu. Při pokusu o paralelní manévr skončil mercedes zaparkovaným na kapotě ferrari a obří pojistná událost byla na světě. K incidentu došlo během akce Cars & Coffee ve Virginii a v případě ferrari si vyžádá nový přední nárazník, levý světlomety, kapotu, levý přední blatník a dost možná i přední nápravu. Vždyť italští hřebci nejsou stavění na to, aby na nich někdo parkoval!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Plautus
Great Falls EYECARE
| 10. 8. 2016
Stačí sa pozrieť na tabuľu na budove >:D
Pani zjavne potrebuje "optickú pomôcku".
Život prináša aj takéto "kuriózne" situácie...byť na jednej, či druhej strane ako účastník, do smiechu by mi nebolo. Také leštenky...
Ženská
| 10. 8. 2016
Kde je ženská tam je problém. :-(

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku