Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Polaris Slingshot Midnight Cherry: Tříkolka se stylem

Michal Fokt Michal Fokt 23. 4. 2017 • 01:34
9
3
Zobrazit náhledy (9)
Polaris Slingshot Midnight Cherry Polaris Slingshot Midnight Cherry Polaris Slingshot Midnight Cherry Polaris Slingshot Midnight Cherry
Polaris Slingshot si na nějaká pozlátka nikdy moc nepotrpěl, teď ale přichází verze, která by mohla potěšit i trošku zhýčkanější klientelu.

Už jsem se v životě svezl s kdečím od tica po veyron, ale jedním z nejsilnějších zážitků vůbec bylo pár kilometrů po okreskách v okolí Karlštejna ve futuristické tříkolce Polaris Slingshot. Je to velmi spartánský, ale úžasně řidičský stroj. K jeho (relativním) nevýhodám patří minimální možnosti individualizace, barvy karoserie nevyjímaje. Teď se ale chystá vpravdě "luxusní" limitovaná série.

Jmenuje se Polaris Slingshot Midnight Cherry a jejím hlavním lákadlem je luxusně působící vínový lak karoserie, doplněný bílými polepy. Nechybí ale ani větrný štítek, audiosystém Rockford Fosgate, bluetooth připojení, jiný design kol a lepší čalounění sedadel. K pohonu i nadále slouží atmosférická dvačtyřka od General Motors s výkonem 176 koní.

Cena ani dostupnost zatím nebyly zveřejněny, ale myslím, že do léta se dočkáme i my tady v Evropě...

Související články

Témata
Avatar - _Karel_
23. 4. 2017 18:40
Re: A kde je ten štýl?
Tak to ti stačí opravdu málo. Mě teda ještě žádný auto jen svým vzhledem den nepokazilo. A tuhle tříkolku naopak doufám, že někdy potkám.
Avatar - Bubáq
23. 4. 2017 17:54
Re: A kde je ten štýl?
Souhlas.
23. 4. 2017 16:30
A kde je ten štýl?
Však to vyzerá jak Velorex po zrážke s kamiónom. Niečo tak hnusné a odpudzujúce sa len tak nevidí. Dúfam, že nič podobné na ceste nestretnem, mal by som pokazený celý deň. Fakt ako keby sa niektorí "tvorcovia" predháňali v tom, kto vymyslí odpornejšiu obludu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud