Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pomsta za hluk. Mustang to odnesl montážní pěnou ve výfuku

Jan Zajíc Jan Zajíc 25. 5. 2020 • 22:42
20
51
Zobrazit náhledy (20)
Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S Shelby GT-S

Jestli máte souseda se sportovním autem, je možné, že slyšíte, když projíždí okolo, nebo vůz startuje. A třeba vám to i vadí.

I když totiž například takový americký osmiválec zní opravdu krásně, asi ho nechcete poslouchat brzy ráno. Nebo pozdě v noci.

Na podobný problém narazil Aaron Robinson z amerického Ohia, který si loni v září udělal radost a koupil si Ford Mustang. Minimálně jeden jeho soused však nadšení z nového pony caru s Robinsonem nesdílel.

Minulý týden totiž majitel Mustangu našel na autě ručně psaný vzkaz, v němž ho autor vybízel, aby výfukový systém doplnil o tlumič, nebo na auto vrátil sériový výfuk. Celý "dopis" měl formu jasné výhrůžky.

A u vzkazu nakonec opravdu nezůstalo. Robinson totiž také zjistil, že mu někdo vyplnil koncovky výfuku montážní pěnou. Vlastník Mustangu na Facebooku tvrdí, že pěna výfuk zničila a že byl událost oznámit policii.

Bez zajímavosti není skutečnost, že Robinson vlastní moderní Mustang, který je jistě vybaven režimem "dobrý soused". Tento mód umí auto výrazně ztlumit - a vznikl vlastně právě proto, aby řidič pony caru nerušil svoje sousedy.

Související články

Témata
Avatar - Jeffjupiter
26. 5. 2020 22:38
Re: Dobrý soused
No vidíš, tak když jsi zaregistroval, že má již několik let home office, tak musíš i chápat , že trpí tzv. sociální izolací a seká trávu v čase, kdy ostatní dělají smysluplnější věci.
Nebylo by dobrý, ho spíš pozvat jednou na oběd nebo grilovačku a tam mu během konverzace nenápadně nebo i nápadně naznačit, že s tím sekáním by to mohl zkusit přeložit na jiný čas, než čas oběda nebo večeře. Určitě to pochopí ;-)

Varianta B je koupit si auto s aktivním výfukem alá Mustang GT, nastavit Track mode a hned po ránu, když on ještě spí mu to pořádně otúrovat před domem. Snad ho to produbí.
Otevře očka a řekne si: "Panečku, to mám ale souseda c.o.c.k.o.t.a. Ale co, von musí do práce a já si hezky dělám z domova, tak si ještě přispím"...

Doporučuji to B. Je to výrazně dražší, nezaručuje to účinnek (protože třeba se mu ten rykot z výfuku bude ještě líbit) a tak nějak celkově je to přece cool. Kterej blbec by se přece bavil se sousedem a zkusil nějak řešit ty mezilidský vtahy. To je uplně out. Lepší se je se vysírat navzájem.
Avatar - Jeffjupiter
26. 5. 2020 22:24
Re: Dobrý soused
Prosím, ty mě neoslovuj "kamaráde".
Máš recht! V noci se probudíš kvůli psům, co štěkaj = špatně jsi spal. Ráno hned začne soused (pošuk) na plný kule svoje sonáty, do toho pořád ty psi štěkaj. Tobě se jde rozskočit hlava z toho všeho. A jako řešení je nabízí track mode aktivní výfukové soustavy, kdy s rykotem z výfuku uháníš pryč od toho všeho nesnesitelného hluku
za doprovodu hluku (pro tebe) snesitelného. Jo, dává to smysl. A zatímco ten pošuk má tu hudbu tak nahlas, že beztak prd slyší, co ty nastavíš za prdění ve výfuku, u těch druhejch sousedů zase štěkají ty otravní psi, takže tam taky asi prd vědí, co ty máš na mód. Ale jo, ty si myslíš, že jsi nad tím vším vyzrál a jsi borec a to je důležité. Pořád platí, co jsem psal - jde jen o ten tvůj pocit. A jestli ho máš dorej při track módu, tak ho používej, co to jen jde. Možná budeš líp spát, psi tě nebudou budit a ty sonáty od souseta ti časem přijdou snesitelný.
Avatar - woody-alien
26. 5. 2020 16:04
Re: Rozum do hrsti...
Víš co je vůbec nejvtipnější ? Když si takhle v poklidu jdeš centrem okresního města a najednou tam nějaká trubka před přechodem začne túrovat motor svýho Mustanga až ti málem zaskočí. Koukneš co je to za magora a už značka THE BEA5T ti napoví cosi o jeho duševní vyrovnanosti. No a pak se dočteš, že je to nejvyšší představitel toho města. :D
Avatar - fOE
26. 5. 2020 14:03
Re: Sladká rozlúčka
https://www.youtube.com/watch?…
Neostava, len dufat :-|
Avatar - Barrichello
26. 5. 2020 13:25
Re: Rozum do hrsti...
já žádnej tichej mod nemam, ale zas maj sousedí štěstí že odjíždím někdy v 9 ráno a přijíždím odpoledne (až na vyjimky), takže nikoho nebudím :-)

Magnaflow rulezz :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku