Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Porsche Taycan zachyceno téměř bez maskování. Prohání se v Číně

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 1. 7. 2019
13
14
Zobrazit náhledy (13)
Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan

Premiéra prvního sériového elektromobilu značky Porsche se nezadržitelně blíží. Ještě před světovým debutem byl vůz zachycen s minimem kamufláže v centru Šanghaje.

Informace a technické podrobnosti o novém elektrickém Porsche Taycan se k nám trousí už několik měsíců. Na premiéru si ještě chviličku počkáme, čas si ale můžeme zkrátit novými špionážními snímky, které kolují po sociálních sítích. Ty nejčerstvější pochází z čínské Šanghaje a elektromobil zachycují téměř bez maskování.

Základní tvary už dobře známe z představeného konceptu Mission E, a také dalších fotografií, které povětšinou pochází z okruhu Nürburgring či jeho blízkého okolí. Testovací prototyp v ulicích Číny ale není až takovým překvapením. Pro Porsche bude nový Taycan globálním modelem a stuttgartská automobilka jej jistojistě chce uvést také na tento obrovský trh.

Testovaný Taycan se nás snaží zmást samolepkami u světlometů, ale také na bocích. Úsměvné jsou i falešné koncovky výfuku. Ve srovnání s již uveřejněnými snímky se také výrazně liší design kol.

Na sítích se už dokonce spekuluje o tom, že Porsche lehce zakamuflovaný Taycan neposlalo do ulic v rámci testování, ale zkrátka jen tak. Aby byl vidět. V době, kdy čínští zákazníci dychtí po nových a nových elektromobilech, by to bylo pochopitelné marketingové rozhodnutí.

Ať už je to jakkoliv, od světové premiéry Porsche Taycan nás dělí poslední měsíce. Debut je naplánován na září letošního roku a první kusy dorazí k zákazníkům v průběhu roku 2020. A zákazníci, kteří by raději dali přednost zvýšené verzi Cross Turismo, nebudou muset čekat o moc déle. Premiéra tohoto auta je naplánována rovněž na příští rok.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

PORNO, SEX a TENIS!
| 2. 7. 2019
Kdykoliv se podívám na příspěvky na ACZ za poslední měsíc, tak si připadám, jako bych vlezl do potravin a na místě, kde se prodává pečivo jsou vystavené robertky, důtky a latexové oblečky.
Nejenže klesá úroveň diskuzí, počet příspěvků se limitně blíží i pod zajímavými články desetině původních počtů, ale redakce snad ještě musí brát bakšiš od spamerů inzerujících tu sázky, jindy zase sex.

Hodně smutné a autoforum.cz připomínající. Z klenotu ACZ, tedy diskuzí, kdysi steaku z mladého argentinského býčka mezi auto weby v ČR, se stala nechutná kejda typu ÚHO.

Míní se tím redakce zabývat, nebo to nechá dohnít a diskutéři se přesunou třeba na autorevue, kde naopak diskuze vzkvétají?
Avatar - fostek
Re: Výfuk u elektromobilu
| 1. 7. 2019
Aby zmátla blbce.
A ještě větší blbci, aby se měli na co ptát. :-!
Avatar - fostek
Re: Re: Re: Výroba
| 1. 7. 2019
To vím taky, že to nemá s tím co společnýho. Ale vizuelně mi to evokval ten zadek.
Výfuk u elektromobilu
| 1. 7. 2019
Proč má ta popelnice koncovky výfuku? :-|
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Porsche na batérky...
| 1. 7. 2019
:yes: :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku