Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Procvičování s Mercedesem CLS. Vyzkoušeli jsme nový systém Energizing Comfort

David Bureš David Bureš 10. 7. 2018
10
Součástí příplatkové výbavy nového CLS je i systém nazvaný Energizing Comfort. O co se jedná a jak funguje? Povíme si v přiloženém videu.

360p720p1080p

Mercedes-Benz odjakživa myslí na komfort svého řidiče i posádky, což je patrné i na nejnovějším CLS. Z vlajkové lodi značky, třídy S, přejal několik systémů, mimo jiné i ten nazvaný Energizing Comfort (v oficiálním českém překladu trochu těžkopádně „sada energizujícího komfortu“). Díky němu se s trochou nadsázky vrátíte z cesty odpočatější, než když jste vyjížděli.

Systém dodávaný za příplatek 6.365 korun umožní upravit vnitřní atmosféru auta, a to v několika předvolených režimech. Umí upravit ambientní osvětlení a nastavit muziku podle dané nálady. Tím nejzajímavějším z celého systému je však mód Training, díky němuž se můžete za volantem procvičit. K dispozici má nejen řidič, ale i celá posádka několik tréninkových režimů, které pomohou s relaxací svalů, nebo naopak jejich procvičením.

Víc už ukáže přiložené video, které berte jako takovou ochutnávku před zítřejším redakčním testem nového Mercedesu CLS. Třetí generaci tohoto čtyřdveřového kupé jsme vyzkoušeli ve verzi 400 d 4Matic, tedy s novým vznětovým řadovým šestiválcem, který se ukázal jako excelentní. Detailnější závěry zatím odhalovat nebudeme, těšte se na zítřek.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

medák
spaleny6
| 21. 12. 2018
Teď jsem cls po osmi letech prodal. V záruce měněny zadní tlumiče pro netěsnost. Jinak bez závady.
??
skopikk
| 11. 7. 2018
Co to je? Co to je za deb.litu? Než ta mařka doodříká upozornění, ještě jak pro malý dětičky, tak už budu na tý sedačce tuhej.
Zastavím na odpočívadle, udělám si 25 dřepů/25 kliků o lavičku a valím dál 8-s
Avatar - vabis
Strih
vabis
| 11. 7. 2018
Redaktor to muze komentovat a cviky provadet slecna Misa v letnim oblecku s logem acz. Pohled na zaparenou okurku nic moc, zejmena kdyz prijmeni ma dneska i jiny rozmer. Toto nic neni, podobnou aplikaci si nahraje do cinskeho telefonu kdejaky pubertak. Palubni menu ma zajimavych funkci daleko vic.

Ted se spise pozvolna finisuje na novem esku, ktere jiz nabidne autonomni rizeni 3 stupne (nyni maji premianti 2 stupen). Jizda po meste bude mit moznost byti ciste elektricka, aby vsechny emisni limity a zony splnil s prstem v nose. Jizda mimo mesto pak na klasicke fosilni palivo.
Překlady
David Bureš (Auto.cz)
| 11. 7. 2018
Dobrý den, v článku asi nejasně uvedeno. Ten těžkopádný překlad je oficiální název, který najdete v českém ceníku CLS.
Strih
stealth01
| 10. 7. 2018
Ja tedy nejsem žádný profesionál, ale na začátku jste možná mohli mít dvě kamery, jednu na redaktora a druhou nahrávat obrazovku (ideálně s nějakým filtrem kvůli odleskům) a povídání tak osvěžit prostřihy na infotainment. ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku