Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

RegioJet spustil sezónní spoje z Prahy a Brna na chorvatské pobřeží

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 10. 6. 2019
15
Zobrazit náhledy (15)
Abarth Abarth RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet

RegioJet zahájil provoz sezónních autobusových spojů z Prahy a Brna na chorvatské pobřeží na přelomu května a června letošního roku. Přes prázdniny pojedou dvakrát týdně.

Autobusy v barvách RegioJet míří od prvních dnů letošního června z Prahy, Brna a Bratislavy do města Split a dalších míst na chorvatském pobřeží. RegioJet uvádí, že od 25. června do 5. září letošního roku bude tuto autobusovou linku provozovat dvakrát týdně. Vedle spoje v pátek tam a v sobotu zpátky, pojedou autobusy RegioJet na lince do Splitu také v úterý a středu. Zároveň bude v hlavní sezóně RegioJet posilovat víkendové spoje nasazením dalšího autobusu.

RegioJet i letos dává do prodeje také akční víkendové last minute zpáteční jízdenky na sobotní vykoupání v Jadranu. Pokud v konkrétním spoji zbývají týden před termínem odjezdu volná místa, nabízí RegioJet možnost nákupu akční víkendové zpáteční jízdenky za cenu 990 Kč (39,90 EUR). Cestující dorazí v sobotu ráno do Chorvatska, celý den mohou strávit na pláži a večer v sobotu pak odjedou zpět.

Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českým a slovenským dovolenkářům a cestovním kancelářím organizujícím pobyty českých a slovenských klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy (16:00), Brna (19:10) a Bratislavy (21:00) bude autobus RegioJet odjíždět do Chorvatska v pátek a v úterý v odpoledních resp. podvečerních hodinách a do Splitu má příjezd druhý den ráno v sobotu nebo středu v 9:30 hodin.

Zpět pak ze Splitu pojede autobus RegioJet v sobotu a ve středu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:00), Brna (10:50) a Prahy (13:30) bude následující den v neděli resp. ve čtvrtek. Jízdní řád tak odpovídá termínům, kdy se v Chorvatsku mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu z Chorvatska až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem.  Kromě Splitu zastaví na chorvatském pobřeží autobusy RegioJet také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu a Trogiru.

Prodej jízdenek již běží na www.regiojet.cz a obvyklých prodejních místech. Na všechny spoje mají být nasazeny autobusy ve stylu Fun&Relax s individuálními obrazovkami v sedačkách s možností sledování filmů, poslechem hudby a další zábavou. Součástí bude tak standardní palubní servis RegioJet zajišťovaný stevardkou či stevardem včetně horkých nápojů zdarma nabídky denního a dalšího tisku a také internet zdarma.

STUDENT AGENCY TRAVEL k.s.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku