Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

RegioJet spustil sezónní spoje z Prahy a Brna na chorvatské pobřeží

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 10. 6. 2019 • 15:05
15
9
Zobrazit náhledy (15)
Abarth Abarth RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet RegioJet

RegioJet zahájil provoz sezónních autobusových spojů z Prahy a Brna na chorvatské pobřeží na přelomu května a června letošního roku. Přes prázdniny pojedou dvakrát týdně.

Autobusy v barvách RegioJet míří od prvních dnů letošního června z Prahy, Brna a Bratislavy do města Split a dalších míst na chorvatském pobřeží. RegioJet uvádí, že od 25. června do 5. září letošního roku bude tuto autobusovou linku provozovat dvakrát týdně. Vedle spoje v pátek tam a v sobotu zpátky, pojedou autobusy RegioJet na lince do Splitu také v úterý a středu. Zároveň bude v hlavní sezóně RegioJet posilovat víkendové spoje nasazením dalšího autobusu.

RegioJet i letos dává do prodeje také akční víkendové last minute zpáteční jízdenky na sobotní vykoupání v Jadranu. Pokud v konkrétním spoji zbývají týden před termínem odjezdu volná místa, nabízí RegioJet možnost nákupu akční víkendové zpáteční jízdenky za cenu 990 Kč (39,90 EUR). Cestující dorazí v sobotu ráno do Chorvatska, celý den mohou strávit na pláži a večer v sobotu pak odjedou zpět.

Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českým a slovenským dovolenkářům a cestovním kancelářím organizujícím pobyty českých a slovenských klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy (16:00), Brna (19:10) a Bratislavy (21:00) bude autobus RegioJet odjíždět do Chorvatska v pátek a v úterý v odpoledních resp. podvečerních hodinách a do Splitu má příjezd druhý den ráno v sobotu nebo středu v 9:30 hodin.

Zpět pak ze Splitu pojede autobus RegioJet v sobotu a ve středu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:00), Brna (10:50) a Prahy (13:30) bude následující den v neděli resp. ve čtvrtek. Jízdní řád tak odpovídá termínům, kdy se v Chorvatsku mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu z Chorvatska až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem.  Kromě Splitu zastaví na chorvatském pobřeží autobusy RegioJet také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu a Trogiru.

Prodej jízdenek již běží na www.regiojet.cz a obvyklých prodejních místech. Na všechny spoje mají být nasazeny autobusy ve stylu Fun&Relax s individuálními obrazovkami v sedačkách s možností sledování filmů, poslechem hudby a další zábavou. Součástí bude tak standardní palubní servis RegioJet zajišťovaný stevardkou či stevardem včetně horkých nápojů zdarma nabídky denního a dalšího tisku a také internet zdarma.

STUDENT AGENCY TRAVEL k.s.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud